• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Mercedes 2009'da 2.6 Milyar Euro Zarar Etti !

Pascal

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan Akgül
Nereden
İstanbul
Plaka
34MOD49
kalitesi ne kadar düşmüştür bilmiyorum ama hala her binişimde hayran kalıyorum :)

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
plastikler falan yeni c de bir merso değilde bir passat seviyesi tamamda direksiyona geçtiğin zaman merso her zaman merso.

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Belliki yeni C serisini yakından incelememişsin Benzde son kasalarda muthiş bir kalite düşüşü var. Jaguar hiç bir zaman mekanik olarak çok sağlam değildi. Prestiji içi tercih edilen bir markaydı hayla öyle. Gelelim volvoya. Volvoda nasıl bir kalite düşüşü var anlamadım? Çarpışma testinde yeni modellerin üstün olması benz'e özel bir durum değil. Tüm markalarda aynı sonuç alınır..
Volvo ve Jaguar'ın malzemesi vs. tamamen Ford seviyesinde..
Volvo sağlam ama estetik değerleri hiç bi zaman olmadı olmayacak zaten..tarzları o..
Volvo'da kalite düşüşü var dedim arabaları artık sağlam değil demedim zaten yavru..

SİMON

Kayıtlı Üye
İsim
Şemun
Nereden
İstanbul
Plaka
SiMoN92
gecenlerde servısteydım ve bır slogan vardı herkez mercedes sahibi olacak diye... mercedesin kalıtesını dusurdugunu sanmıyorum C SERİSİ hariç cunku c serısının fıyatınıda cok dusurduler... mesela c 180k avangarde komple AMG paket full 45000 euro....
ama dıger modellerın fıyatlarda masallahı var...

ylmz26

Kayıtlı Üye
İsim
Yilmaz DOGAN
Nereden
Eskişehir
Plaka
26RA673
mercedes in son yıllarda ki kalitesinde asiri düsüklük var bu kesin..hep dandik platik kullanıyorlar..yeni E serisinden Almanya da beklediklerini bulamadılar..zarar etmeleri bence normal..ama fiyatı buna ragmen asırı yüksek..

muratcantona

Kayıtlı Üye
İsim
Muratcan Karabıyık
Nereden
İstanbul
Plaka
34 MCK 31
plastıgın dandıklıgını nerden anlıyorsunuz ?

Torrado

Kayıtlı Üye
İsim
Ömer Yiğit
Nereden
İzmir
mercedes in son yıllarda ki kalitesinde asiri düsüklük var bu kesin..hep dandik platik kullanıyorlar..yeni E serisinden Almanya da beklediklerini bulamadılar..zarar etmeleri bence normal..ama fiyatı buna ragmen asırı yüksek..
biz buna halk arasında ticaret diyoruz kısacası :) düşük maliyet yüksek kazanç :D

kaya5789

Kayıtlı Üye
İsim
Melih
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 4707
Mercedes ve dandik kelimelerini aynı yerde kullanmasak..

Yani eğer o plastiklere Merso'da dandik dersek bizim Ibiza'ya Golf5'e hatta Passat'a uygun bir sıfat bile bulamam o kadar söyliyim :D

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
Mercedes ve dandik kelimelerini aynı yerde kullanmasak..

Yani eğer o plastiklere Merso'da dandik dersek bizim Ibiza'ya Golf5'e hatta Passat'a uygun bir sıfat bile bulamam o kadar söyliyim :D
melih mersoya göre dandik. yoksa bir çok aksam passattan iyi dandik dediklerimizde passat seviyesinde :) yoksa merso her yerde merso birde içi adam gibi geniş olaydı aldırdıydım patrona :)

kaya5789

Kayıtlı Üye
İsim
Melih
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 4707
o dediğin aynen dogru yunusum ama dandik lafını duyunca içim bi değişik oldu valla :D

eski kasadaki kalite hissi yok dediğin gibi ama zaten her firma artık bu şekilde zaten. VW'sinden Toyota'sına kadar.

Üst Alt