Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memura % 2.5 Kendine % 115 Zam !

Torrado

Kayıtlı Üye
2433ef76eb78eafe75a8f7527fd43285.jpg

Uyan artık Türkiye !

bu konular siyasete giriyor. Muhtmelen forum kurallarına göre konunuz kilitlenecektir.

yazık bu millete ve geleceğimize

Haklı olabilirsiniz belki ama konuların ucu çok açık olduğu için sonra işin içinden çıkılamaz boyutlara geliyor. Herbirimiz sürekli interneti haberleri vs takip eden insanlarız. Yanlış anlamayın ben bu konulara karşı değilim ama çok geniş kapsamlı konular ve sonra kırıcı sonuçlar doğuruyor.

bi parti bi ırk politika yada siyeset hakkında taraf olarak açılan konular yasak evet..ancak hükümetin uygulamalarını protesto etmek siyesi içerik değil her tc vatandaşının en doğal hakkıdır...

Mesela ben şimdi çıkar, kardeşim adam bazı başka partiler gibi el altından cebe indirmiyo, yolsuzluk yapmıyo, maaşına zam istiyo altı üstü dersem siyasete girer :)

Sonra birisi ciddiye alır cevap yazar ben de karşılık filan yazarım böylece de konunun içeriği siyaset mesajlarıyla dolmuş olur ve konu kilitlenir :)

ayıp ama artık ya göz göre göre..
daha doğrusu çüş..

Mesela ben şimdi çıkar, kardeşim adam bazı başka partiler gibi el altından cebe indirmiyo, yolsuzluk yapmıyo, maaşına zam istiyo altı üstü dersem siyasete girer :)

Sonra birisi ciddiye alır cevap yazar ben de karşılık filan yazarım böylece de konunun içeriği siyaset mesajlarıyla dolmuş olur ve konu kilitlenir :)

bunun farkında olan zihniyet olayı bu noktaya getirmesin..bizim toplum olarak zaafımızdır zaten tepkimizi göstermeyi beceremeyiz..
o noktaya geldiği zaman düşünürüz onu.

Geri
Üst Alt