Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memura % 2.5 Kendine % 115 Zam !

geçenlerde dinledim ya bu maaş a zam konusunda bizim ülkemiz sırf böyle kıt değil.
AB nin kendi bünyesinde 2,500 ile 17,500 euro alan memurlar zam istemişler AB de ekonomik krizi bahane etmiş ve zam yapmamış.Öncelikle bunlar ilk etapta strazburg yada frankftu sanırsam orda eylem yaptılar AB iç organlarının bulundugu bir merkezde,sonrasındada ilerleyen günlerdede iş yavaşlatma eylemine gitçeklerdi.
bizdede aynı bu yüksek meblağlar olsa bence memur begenmez.Her sene aynı şey memur maaşı konusu,hizmete gelince hepsi bir surat ben anlamam madem zamanında devlete kapak atmak olsun diye girdin,sonucu belli maaş oran artışı az kaç senedir değişmeyen mevzu.bu arada haber gazeten kaybediyor,traj yapamaz böyle,pek görsel olarak tv lerde görmedim haberi :)

çok büyük gelişme var. insaflı davranmış. % 500 de zam yapabilirdi kendine :D :D

Geri
Üst Alt