Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memura % 2.5 Kendine % 115 Zam !

ne olmuş canım
memur yüzde 2,5 a ve geçim sıkıntısına alışkın zaten
ama bunlar alışkın değil kuş sütü alamazlarsa ölürler açlarından
yüzde 115 yetmez yapmışken yüzde 300 yapsınlar hatta oda yetmez fatih terime verdikleri gibi 3 milyon lira versinler malum o bir takımı idare ederken bunlar tüm Türkiyeyi idare ediyor. :)

yazık dıyorum yazık ınsanların haklarını yıyorlar ama mostahaaaaak

dtp kapandı aynı kadro adı bdp mi ne oldu. bulndukları binayı bile deişmeden sadece tabela değiştiler. garibanda meclisteki hayinler gitti diye seviniyordu. saolsn başbakanımızda hazır halk seviniyo derken bir bindirim yapayım göze gelmez nasılsa diye aradan kaçırıvermiş canım ne var bunda :)
Sen Türk askerine kurşun sık abi sonra karşılığında her ay 10-11 bin lirayı(belki daha fazla) cebe indir harika bir ülkede yaşıyoruz ne diyeyim

ne olmuş canım
memur yüzde 2,5 a ve geçim sıkıntısına alışkın zaten
ama bunlar alışkın değil kuş sütü alamazlarsa ölürler açlarından
yüzde 115 yetmez yapmışken yüzde 300 yapsınlar hatta oda yetmez fatih terime verdikleri gibi 3 milyon lira versinler malum o bir takımı idare ederken bunlar tüm Türkiyeyi idare ediyor. :)

+9999999

Bu ülkenin başında kendi cebini doldurup, çifçi,memur, işçi, emekli, ve halkı sömüren hükümetler gitmediği sürece bu senaryo devam eder....

Sen Türk askerine kurşun sık abi sonra karşılığında her ay 10-11 bin lirayı(belki daha fazla) cebe indir harika bir ülkede yaşıyoruz ne diyeyim

Bir ülkenin başbakanı kaç para almalı sence? 2500TL ? Yanlış anlaşılmasın zam istemesini dogru buldugumdan söylemiyorum. Sadece merak ettim.

Fatih Terim 'in kaç para aldıgını da biliyoruz mesela milli takımdayken... Kaç katıydı acaba koca bir ülkenin başbakanının maşının...

Bir ülkenin başbakanı kaç para almalı sence? 2500TL ? Yanlış anlaşılmasın zam istemesini dogru buldugumdan söylemiyorum. Sadece merak ettim.

Fatih Terim 'in kaç para aldıgını da biliyoruz mesela milli takımdayken... Kaç katıydı acaba koca bir ülkenin başbakanının maşının...
Melih abicim atıyorum diyelim başbakan 20 bin lira maaş alıyor şu ilimize şu köyümüze yol yapıyoruz diyorlar yolun masrafı atıyorum 500 bin liraysa onu tutuyorlar 1.5-2 milyar yapıyorlar.Sadece buda değil heryerden çalmadıkları yer yok.Biz şuraya bunu yaptık şurda şu yoktu biz yaptık sanki kendi cebinden yaptırıyor.Yani herşeyin bir karşılığı var

2 torba kömüre tav olan güzel halkımıza herşey müstahak aslında ama yinede yazıklar olsun.bir millet bu kadar aptal yerine konamaz ve o millet bunu bu kadar kabullenemez

Geçen seçimlerde Tunceli'yi alabilmek için elektriği suyu olmayan köylere beyaz eşya dağıttılar.Nasıl olsa bizim cebimizden çıkıyor parası onların umrunda mı ? Adamlar alırkende dediler eşyaları alırız ama oyumuzu vermeyiz diye.Oh ne güzel iş ya adam gelsin Türk askerine kurşun sıksın.Polisine taş atsın senin hiç sesin çıkmasın üstüne git birde hainlere beyaz eşya dağıt

Geri
Üst Alt