• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Memura % 2.5 Kendine % 115 Zam !

cckoc

Kayıtlı Üye
bu konular siyasete giriyor. Muhtmelen forum kurallarına göre konunuz kilitlenecektir.

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
yazık bu millete ve geleceğimize

cckoc

Kayıtlı Üye
Haklı olabilirsiniz belki ama konuların ucu çok açık olduğu için sonra işin içinden çıkılamaz boyutlara geliyor. Herbirimiz sürekli interneti haberleri vs takip eden insanlarız. Yanlış anlamayın ben bu konulara karşı değilim ama çok geniş kapsamlı konular ve sonra kırıcı sonuçlar doğuruyor.

leon sport

Kayıtlı Üye
bi parti bi ırk politika yada siyeset hakkında taraf olarak açılan konular yasak evet..ancak hükümetin uygulamalarını protesto etmek siyesi içerik değil her tc vatandaşının en doğal hakkıdır...

kaya5789

Kayıtlı Üye
Mesela ben şimdi çıkar, kardeşim adam bazı başka partiler gibi el altından cebe indirmiyo, yolsuzluk yapmıyo, maaşına zam istiyo altı üstü dersem siyasete girer :)

Sonra birisi ciddiye alır cevap yazar ben de karşılık filan yazarım böylece de konunun içeriği siyaset mesajlarıyla dolmuş olur ve konu kilitlenir :)

YCO

Kayıtlı Üye
ayıp ama artık ya göz göre göre..
daha doğrusu çüş..

leon sport

Kayıtlı Üye
Mesela ben şimdi çıkar, kardeşim adam bazı başka partiler gibi el altından cebe indirmiyo, yolsuzluk yapmıyo, maaşına zam istiyo altı üstü dersem siyasete girer :)

Sonra birisi ciddiye alır cevap yazar ben de karşılık filan yazarım böylece de konunun içeriği siyaset mesajlarıyla dolmuş olur ve konu kilitlenir :)
bunun farkında olan zihniyet olayı bu noktaya getirmesin..bizim toplum olarak zaafımızdır zaten tepkimizi göstermeyi beceremeyiz..
o noktaya geldiği zaman düşünürüz onu.

Üst Alt