Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetsizlik erya !

bu arada özellikle tel.'den fiyat alırken bakımlar için aracın motorunu, kaç km bakımı olucağını, hangi yağ konulcağını vs. sormak soruşturmak alınan fiyatları direkt değiştirir..çoğu zamanda serviste çalışanlar soruları net olarak anlayıp %100 doğru rakamlar söyleyebilcek konumda olmuyolar..bunun için bakım içeriğinin bilgilerini direkt karşılaştırmakta fayda var..

istanbulda iken aracımda kesiklik problemi yaşadığım zaman aynı anda bakımında yaptırmak istedim. doğuş esenyurt 270 tl istedi. erya yakıt filtresi ile berabr 370 :) allah kolaylık versin dedim yaptırmadm. sonra arkadaş gel bakarız deyince gittim kayseride yaptırdm yakıt filtresi dahil 290 tlye. yakıt filtresi 45 tl. olduğuna göre demek 240 liraya bakım yapılabiliyormş.
emre bu senın yaptırdıgın 30.000 bakımımı ? bujiler de değiştimi ?

anladım güzel fiyata bakım yaptırmışsın o zaman =)

Eleştiri güzel şey tabi bu ssadece araç servislerinde değil birçok iş dalını kapsayan garanti veren firmalardada yaşanabiliyor tabi çalışanlara köle yada iş veren patron gibi davranmak yerine onlara yardımcı olunduğunda biraz da yıldızlar barışırsa problem çıkmıyor aracınızın bakımı mis gibi yapılıp çıkarılıyor... sorun ben para verdim ne isterseniz yapacaksınız psikolojisi oluyor bazen bide servis yoğunsa sinirler geriliyor söylenenler istenenler isteyene de istenene de batmaya başlıyor.....
sonuç olarak bu yaşanan sorunların bir çoğu hertür serviste zaman zaman yaşanabiliyor fazla abartmamak gerek birgün içinde bir araç sahibi aracının bakımını yaptırırken diğeri mutsuz ve içine sinmeyen şeylerle karşılaşabiliyor. ben bunları çok anormal karşılamıyorum arkadaşlar niyet ve davranış biçimi çok önemli mesela ben erya çalışanlarının birkaçıyla iyi geçinebilirken bazılarını hiç sevemiyorum buda hem onlardan hem benden kaynaklanıyo! :confused:
şimdi buraya biri ben çok memnunum yazmış biri hiç sevmiyorum yazmış bunun ortası yok arkadaşlar kusursuz bişeyler beklemek çok yanlış oluyor bunu biz kendi çalıştığımız işlerdede yaşıyoruz bunu çalışan emekçi ve iş sahibi birçok insan anlayabilir.... bence bu konuyu daha fazla dallandırıp budaklandırmayalım çünkü istanbulda yaşıyan biirçok insan burda ortaya farklı fikir atacak ve sonuç bulunamayacak... memnun olan bu servisleri güle güle kullansın memnun olmayan kendine yeni yollar arasın:eek:key::eek:key::eek:key:

Yıllarca servis işi yapmış biri olarak yorum budur diyorum :eek:key:

15000bakımı buji değişimi yok. normal fiyatı zaten 250 civarı olması gerekiyor. :) ben fazladan yakıt filtresi istedim.

yavru benzin filtresi her bakımda değişmiyo mu zaten..
benim 15K'de 30K'de de değişmişti..

ben hep değiştirdim 45K'de de değiştircem..talep üzerine olduğunu bilmiyodum TSI'da..

ya normalde 30 bn kmde bir değişir yiğit ama ülkemizdeki yakıt kalitesimalum ve bizim motorlar bu konuda hassas. 40 liradanda kaçınmaya değmez bence doğru yapıorsn sen. ben 30 bn kmdedede değiştirecem.

ya normalde 30 bn kmde bir değişir yiğit ama ülkemizdeki yakıt kalitesimalum ve bizim motorlar bu konuda hassas. 40 liradanda kaçınmaya değmez bence doğru yapıorsn sen. ben 30 bn kmdedede değiştirecem.

ülkemizdeki bence diğer ülkelere göre bile güzel.. Benim yurtdışında gördüğüm o iğrenç dumandan sonra TR nin gözünü seveyim dedim..

Geri
Üst Alt