Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetsizlik erya !

tamamdır arkadaşlar erya dan madem bu kadar şikayet var ve sizlere gereken hizmeti vermediğine kanaat getirdiniz bundan sonra erya bitmiştir sizler için...umarım hepiniz rahatlar artık kendi başımızın çaresine bakarız...birazdan gereken kişilerlede konuşup bu firma ile olan ilişkilerimizi bitirdiğimizi bildiricem

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

fatih sende neler yaptırdın onlarıda anlat arkadaşlar bilsin...sanırım beni kastediyorsun ismi geçmemesi gereken büyük için

cezmi abi ben ne sizi üzmek nede sinirlendirmek isterim

sizin bizler için menfaatsizce erya ile görüşmelerinize,irtibat kurmanıza,bizim için yaptıklarınıza sonsuz miteşekkürüm abicim

sen olmadan bizim için yada en azından benim için erya yoktur abi !!!

ben sizin selamınızla erya ya girdim ve ne sizin nede kendimin yüzünü yere baktırıcak bir şey yapmadım,söylemedim abicim!!!

hiç kimsenin size olan sevgimden ve saygımdan şüphe etmiyceğini düşünerek erya ile ilğili düşüncelerimi buraya yazıp arkadaşlarımla paylaştım !!!

şayet bunu yaparak haddimi aştıysam sizden özür dilerim abicim !!!

ve cezmi abicim fatih sende neler yaptırdın onlarıda anlat arkadaşlar bilsin diyip bana sitem etmişsin abi,

sizin kulagınıza ne geldi bilmiyorum fakat

ben erya da sadece aracımın climatroniğini değiştirdim.
parça bozuktu,bozuk parçayı alıp yine bozuk parça taktılar
ve ben bir buçuk yıldır klimalı aracımda klimasız dolaşıyorum yaz kış!
parçanın değişmesini bekliyorum

ve bir defa da aracımın dışını yıkadılar
ben eryada başka bir şey yaptırmadım abicim!!!

aynı parça ebay da 80 90 euro civarlarında satılırken ben erya dan parçayı 450tl ye aldım ve servisde,bu parça şurada bu kadar diye bir şey de söylemedim hiç kimseye!

çünkü ben 500 1000 tl ye sizin isminizi kötü zikir ettiricek bir insan değilim cezmi abicim..

ben sizi bir ağabi gibi bilip sevip saydım cezmi abicim

bir yanlışım hatam oldu ise beni affetmeni dilerim abi

saygılarımla

fatih benim kulağıma bişey gelmedi ben sadece buradaki arkadaşlarda ne oluyorsa bilsin istedim kardeşim...ayrıca benim adımı veya şahsımz kimse bişey diyemez fatih sen kimseden özür dileme kardeşim o ne kelime...ben seni yıllardır tanırım senin art niyet beslemediğini biliyorum canım kardeşim..

hepimiz bireysel varlıklarız kendi kararımızı kendimiz verebiliyoruz..kimse kimseyi zorla Erya'ya götüremez zaten isteyen gider isteyen gitmez bu kadar basit ya..memnuniyetlerin olduğu gibi şikayetler de olabilir tabii..bu Erya'yı ne dipte ne tepede yapar..

hepimiz bireysel varlıklarız kendi kararımızı kendimiz verebiliyoruz..kimse kimseyi zorla Erya'ya götüremez zaten isteyen gider isteyen gitmez bu kadar basit ya..memnuniyetlerin olduğu gibi şikayetler de olabilir tabii..bu Erya'yı ne dipte ne tepede yapar..

Erya yı temsilen YCO açıklama yaptı..:D :D

fatih benim kulağıma bişey gelmedi ben sadece buradaki arkadaşlarda ne oluyorsa bilsin istedim kardeşim...ayrıca benim adımı veya şahsımz kimse bişey diyemez fatih sen kimseden özür dileme kardeşim o ne kelime...ben seni yıllardır tanırım senin art niyet beslemediğini biliyorum canım kardeşim..

cezmi abicim sen biraz sitemkar konuştun,bende bi hata ettim diye düşündüm..

erya yüzünden seni üzmek bana,hiç birimize yakışmaz!!!

sen bizim hepimizin bir arada olma sebebisin,büyüğümüzsün,abimizsin !!!

saygılarımla cezmi abicim

Ben de geçen hafta konya yolundaki yetkili servise gittim kol dayama ve vites topuzu montajı yaptırmak için. Servis zaten evime çok yakın olduğu için daha öncede antifriz ve birkaç ufak iş için daha gitmiştim ve para almamışlardı. Bu sefer gittiğimde abi en az 2 saat zaman lazım bu iş için dediler ve 70-80 TL arası bir maliyet çıkardılar. Ben de yaptırmadan çıktım ve internetten bulduğum bir video yardımıyla vites topuzunu kendim taktım, kol dayama zaten çok kolaydı. Sonuç olarak 2 saat dedikleri işi ben büyük bir itinayla 25 dakikada kendi başıma yaptım. Ve eminim oradaki usta bu işi sadece 15dk vakit ayırarak yapardı. Burada okuduğum diğer yorumlar doğuş servisleri hakkındaki düşüncelerimi destekler gibi. Zaten daha arabayı almadan doğuş otonun expertiz için aldığı parayı duyunca şok olmuştum, borusanla birebir aynı paraydı; vay be demiştim:)
Neyse işte bu doğuş servislerinden kurtulmak için mümkün olduğunca işleri kendimiz yapacağız anlaşılan... Geçmiş olsun Koray, abi böyle adamlara zorla işi yaptıracaksın, tamponu çizdiklerinde özensiz çalıştıklarında hemen müdahale edeceksin tabi aracın yanına alıyorlarsa seni; buradaki doğuş almıyor mesela.

ben seat ata da kurumsal olarak muhattap olmuyorum dediğniz gibi kişilerle muhattap oluyorum +vereceğim 20 tl işlerimin çabuk ve güzel bitmesini sağlıyor

beyler burası baya kızışmış. ben 2004ten bu yana seat muşterisiyim ve 6 yıldır seat erya'yı kullanıyorum. sıfır araçlarımı erya-rentel-kayadibi olmak uzere karışık aldım. ama serviste her zaman eryaya gittim. 2-3 sefer rentelde bakım yaptırdım. ataşehirdeki plazaya geçtiklerinde hiç sevmediğim birşeyle karşılaştım ve aracın başında duramıyorsunuz artık dendi. ben bu işe gıcık olurum. bugune kadar surekl erya da bakımlarımı yaptırıyorum. oldukça hatta fazla fazla memnunum. acil ihtiyacım durumunda UCRETSİZ ARAÇ TAHSİSİNE kadar yaşadığım bir çok olay erya otomotivden fazla fazla memnun kalmama sebep oldu. bugunde yarında ve seat kullandığım surece ERYA OTOMOTİV. şu çok övulen diğer servislerin bir kısmını bende duydum. arkadaşımda altea xl 1.4 tsı var. geçenlerde arabaya çarptılar ve doğuş otomotive göruduler. arabayı bir görun afrika haritası gibi. birde adam 1 ay arabasız kaldı. bugun kosifler otoda bile çok ağır hasar yoksa max.12 gunde araç teslim alabiliyorsun.

benim her zaman kullandığım bir söz vardır. belki ağır kaçacak ama adama adam gibi davranmazsan hak ettiğin kadar karşılığını alırsın. ordaki çoğu insanla arkadaş gibi olduk ben oraya gittiğimde iş emri açtırmak için içeri bile girmem ben kapıdan girdiğimde bakıma geldiğimi söyler ve genelde apo ya veya cemale gözum kapalı arabamı teslim eder hem sohbetimi eder hemde ustalarımızın engin bilgilerinden faydalanarak aracımın işlemlerini gerçekleştiririm. sorasında yaşar abinin mukemmel işçiliğinin urunu olan yıkamasında aracımı yıkkattırıp guvenle yoluma devam ederim. siz hiç fren balata kaliperlerinin somunlarının sıkılmayı unutulduğunu veya karter tıpasının gevşek bırakıldığını duydunuzmu. duymadıysanı artık duydunuz. abimde leon 1.9 tdı vardı. aynısından bende de vardı. abim kartalda bir yerde arabanın bakımını yaptırdı fren balatalarını değiştirmişler. arka fren balatalarının pistonunu geri itmemişler. geldiğinde balatalar ve disk alev alevdi. size bir şey sölimmi 3 kuruş fazla olsun yetkilide olsun. ayrıca değerli arkadaşım aracının tamponu için söyledikleri fiyat gayet normal gibi geldi etraftan gelen duyumlara aldırma. servis için elinde olmayan parçaya fiyat vermek kolaydır. 3 derler sora 7 liraya çıkarsın bu daha kötu. olabilir parça olmaya bilir. ama bu eryanın kabahati değil doğuş otomotiv gibi gereksiz varlıkların çalıştığı karmaşa kargaşa merkezinde problem. yedek parça stok kontrolude bir eksiklik var buna eminim. bir araç için hayati onem taşıyan parçaları ellerinde stok yapmıyorlar. gereksiz ıvır zıvır parçları ellerinde tutuyor ondan sora ispanyaya sipariş verecez gibi aptalca cevaplar alabiliyorsunuz. yedek parçanın lojistik ayağını turkiye UPS Unsped gibi dunyada köklu olan bir lojıstık devi yapıyor. adam almanyadan aldığı yuku çift şöför 72 saatte karayolu guzergahı ile turkiyeye getirip kısaca almanyadan pazartesi siparişi verilen bir parçayı gumruk işlemleri dahil 5. gun servise teslim edebiliyorken senin yaşadığın parça olmaması tamamen doğuş otonun kabahatidir.

ben erya otomotiv ile çalışmaktan gayet memnunum ve çalışmayada devam edeceğim.

Geri
Üst Alt