Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetsizlik erya !

Ben arabamı eryadan aldım ve herşeyini şuana kadar oraya yaptırdım sigorta kasko bakım kılı tüyü yünü arabam ordan başka yere gitmedi evet benimde zaman zaman memnun olmadıgım durumlar oldu ama doğru kişiyi buldum ve hallettiler...

Yanlız burda yani forumdaki bazı arkadaşlara bana bile yapılmayan güzellikler yapılmasına rağmen ERYAda okişiler bırakın teşekkürü nedense herhangi bir olumlu eleştiri bile yapmıyolarlar ancak olumsuz eleştiri olunca mesaj yazmak için yarışıyorlar...

Burda yanlış anlaşılmasın ne ben ERYAnın avukatıyım nede ortagıyım ama geçenlerde benim arabamada bazı işler yapıldı ve ben teşekkür mesajı yazdım bakın bakalım kim mesaj yazmış oraya...?kimse yok...1-2 kişinin dışında...

Hemde ben kaç tane SCW üyesine orda nekadar çok yapılmayacak durumların yapıldıgını gördüm şahit oldum ama nankör olmamak lazım memnuniyetsizligin dışında memnuniyetlerinide yazmalarını beklerdim...

Şuda var herkes memnun kalıcak diye bikaide yok memnun olmayanlarda olabilir...

Koray kardeşim yazdıklarım geneldir senle yada senin memnuniyetsizligini gölgelemiş gibi sakın algılama...

Bende nasıl teşekkür konusu açtıysam eğer memnun olmasam aynı şekilde konu açarım bundan kimsenin şüphesi olmasın...
Engin Abi benim anlamadığım bişey var yanlış anlamazsan.
Şimdi benim babam 30 senedir çalışıyo. 30 senedir nerdeyse Allah'ın her günü işe gidiyo. Her gün işe gittiği için, şirket kapısından girerken çıkarken babama teşekkür mü ediyolar? Hayır. Ya da burada çalışan insanlar her gün işine gittiği için teşekkür mü ediliyo?
Bu ülkede "hizmet almak" kavramının ne anlama geldiğini anlamış değilim.
Polis işini yapar birini kurtarır, gazeteler boy boy yazar. O adamın görevi bu niye teşekkür edeyim? Ben vergimi vererek zaten devlet memuruna karşı görevimi yapıyorum. Polis, sen benim maaşımı ödüyosun diye bana teşekkür mü ediyo?
Bi yerden hizmet alırken de bi yer bana iyi hizmet veriyosa teşekkür etmek zorunda mıyım? Kimse babasının hayrına iş yapmıyo. Herkes parasını verip, hizmet alıyo.

---------- Post added at 04:16 ---------- Previous post was at 04:13 ----------

Ki konuyu açan arkadaşımızda, alması gereken hizmetin parasını fazlasıyla ödemiş. Karşılığında hizmet alamamış. Karşılığını alsaydı buraya neden konu açsın? Oranın işi bu. İyi hizmet sunmak ve parasını da almak.
Parasını aldığı halde hizmet alınmıyosa, tabiki eleştiri konusu açmalı. Bence doğru yapmış.

Şimdi benim babam 30 senedir çalışıyo. 30 senedir nerdeyse Allah'ın her günü işe gidiyo. Her gün işe gittiği için, şirket kapısından girerken çıkarken babama teşekkür mü ediyolar? Hayır. Ya da burada çalışan insanlar her gün işine gittiği için teşekkür mü ediliyo?
Polis işini yapar birini kurtarır, gazeteler boy boy yazar. O adamın görevi bu niye teşekkür edeyim? Ben vergimi vererek zaten devlet memuruna karşı görevimi yapıyorum. Polis, sen benim maaşımı ödüyosun diye bana teşekkür mü ediyo?
Bi yerden hizmet alırken de bi yer bana iyi hizmet veriyosa teşekkür etmek zorunda mıyım? Kimse babasının hayrına iş yapmıyo. Herkes parasını verip, hizmet alıyo.

Ki konuyu açan arkadaşımızda, alması gereken hizmetin parasını fazlasıyla ödemiş. Karşılığında hizmet alamamış. Karşılığını alsaydı buraya neden konu açsın? Oranın işi bu. İyi hizmet sunmak ve parasını da almak.
Parasını aldığı halde hizmet alınmıyosa, tabiki eleştiri konusu açmalı. Bence doğru yapmış.

sana helal olsun kardes cok iyi aciklamissin durumu walla arkadas az bile yapmis ben olsam direk girerdim cezasini orada verirdim o ustanin

Şuana kadar Eryada benim yaptığım işlem sadece ön tamponum değişti ve yerine FR tampon takıldı. Hizmetten memnunda kaldım ama boyadaki ton farkı biraz daha az olabilirdi görüşündeyim.

Arkadaşın konu açmasında yanlış birşey görmüyorum memnun olmasam ve sorunum normal yollarla çözülmezse muhtemelen bende açardım.

Ayberk yok yanlış anlamam ama ben neden eleştiri konusu açtın yada açılmış demiyorum koray memnun kalmamış konu açmış ve bunları dile getirmiş...

Ben zaten teşekkür edin kardeşim farzdırda demiyorum ama sen ankaradasın ben sizin ordaki servisle aranızdaki dialogları bilemem sende burdaki yani ERYA daki olan durumları bilemessin ama ben az çok biliyorum ve şahitte oldum benim demek istedigim kaç tane SCW üyesine yapılmayacak vede parasıyla bile yapmayacakları güzellikleri yaptılar...

Ben şahit oldum bazı arkadaşların sorunlarına kılıf oldular çare ürettiler vede yaptılar burda parasıyla bile yaptıramayacakları şeyleri hallden servise nezaketen bir teşekkür bile etmezmi insan mesela düşünsene senin araban muayeneden geçmiyor neden malum jant lastik yay şu bu ne yapıcaksın muayeneden geçmesi için söküceksin orjinal parçalarını takıp muayeneden geçirip işi bitireceksin vede tekrar getirip kendi parçalarını takıcaklar bunu kimse kimseye yapmaz dimi...

Bunun yada bu gibi işlerin karşılıgı para pul degil nezaketen bir teşekkürdür benim bildigim ama bunu yapmayanlar var aksine yapılan iyilige sırt çevirenler var...

Burda yanlış anlaşılmasın ben paranızla iş yaptırıyosunuz bide teşekkür edin demiyorum kimseye zaten...

Demek istedigim bir çok SCW linin derdine çogu zaman para pul gözetmeden karşılıksız çare olmuştur erya ellerinden geldigince...

Keşke burda olsan ayberk hemde servise yakın biyerlerde...

bakın dostlar arkadaşlar burda elşetirilen yer bir kurum ve kuruluşun çalışanıdır.arkadaşımız ustanın çalışmasını beğenmemiştir usta hor bir çalışma yapmıştır olmaması gerekir olmuştur.ama ustayı uyarıp ve hala ustanın aynı haraketlerde bulunduğunu gözlemlemiş ise bunu servis amirine bildirebilirdi ve o usatnın bu tampon işini yapmamasını isteyebilir ve veya daha düzgün birşekilde çalışmasını isteyebilirdi.şikayetini eryada yetkili yerlere bildirip ve karşılığını alamamış ise tamam ozaman buraya eleştirisini yazmakta haklıdır.scw yönetimide ozaman gerekeni yapar.

herzaman için büyük yerden vazgeçmiceksin.ben şahsen şunu öğrendim uzun yıllar vw kullandım ve şimdide seat kullanıorm. doğuş , ata plaza gibi kurumlar hala bugday tanesi kadar yol katedememişler. ben çok güzel bir örnekle bunu anlatiyim .

1 ay kadar önce ankara konya yolu doğuşun satış bölümünün üst tarafında kafeterya tarzı biyer var aracını bekliyenler gazete fln okuyor. oraya çıktım nescafe içicem bardak var şeker yok şeker var kaşık yok falan.bide kurumsal firma olcak. dedim 1 saattir kahve içemedim ordaki görevliye oda şaka gibi bir cevapla : Burası Kahvemi dedi :) inanın şaka gibi ya hiç bişi demedim su içtim dışarı çıktım.

bundan 1 ay kadar sonra yakın zamanda ankara borusana gittim arkadaşımın arabasını teslim almaya. erken gittiğimizden dolayı vakit harcarken ben satış temsilcisiyle fiyatları konuşurken ikram konusunda sanki lüx bir pastahaneye gitmiş gibi hizmet ettiler. büyük bir iş adamı muamelesi yaptılar.müşteri ayrımcılığı yapmıyorlar bunuda takdir ettim.borusandaki satış temsilcisinden yaşca utandığım için : abi efendim demenize gerek yok gökhan diebilirsiniz dedim.test sürüşü lafını ikiletmediler.herşşey çok güzeldi.

böyle firmalar için ufak bi mevzu olan kahve olayı bence herşeyi anlatıyor.para vermediğim halde hizmet aldım. en önemlisi bu bence.

Birbirinden değerli scw üyeleri burada bas bas memnuniyetlerini dile getiriyorlar bazı üyelerimiz var cok memnun her defasında dile getiriyor bizde bunları okuyoruz ancak koray abide değerli bir üyemiz ve bence ayrım yapılmaması gerekirdi madem Erya sponsorumuz daha bir özen gerekli idi ki normal bir insana bile bu davranıs yapılmamalı idi

Şuan ne o usta nede erya kafa yormuyor zaten hepsi hayatını yaşamaya devam ediyodur burda nekadar kendimizi kastırsakta bu iş düzelmez artık...

dışarda 2.el tampon vardıda ben mi almadım ? bulamadığım için alamadım sonra noldu elimdeki birazcık birimkimle vede birçok şeydan feragat ederek temiz olsun sağlam olsun uğraşmıyım garantili sıfır tampon alıyım dedim .. ama benim okadar uğraşmam çabalarım vede tampon çok istediğim birşeydi.. bu öğrenci halimle o kadar parayı birşetiripte tampon taktırmak isteyincede eryayı seçtim neden sponsorumuz çünkü tanıdık çok iyiler falan filan.. amme velakin benim okadar emeğin karşılığında umursuzca tavırlar,yerlere atılan tamponlar,eski tamponumdan çıkarılıp yani tamponuma takılan parçalar bana hazır değipte ellerinde yokmuş gibi eksik tampon vermeleri.. ben bunları hakedicek ne yaptım arkadaşlar ??? az buz bir para da değil hee ben paranın peşinde koluyor gibide görülmesin ama çok uğraştım ben bu tampon için karşılığınıda isterim tabikide en doğal hakkım .. bana gerekli uyarıları ordaki çalışanlara yapmadınız mı diyrsunuz ? yaptım tabıkıde yaptım ama ben demeden önce yapmaları gerekiyordu çok hovarda davrandılar basit bir kişi gibi yani nasıl anlatsam size ben demeden bazı şeyleri yapmaları gerekiyordu .. ben burda mağdurum vede sonuna kadar hakkını arıcam.. çok para yada az para verdim önemli değil benim oradan mutlu ayrılmam gerekiyordu ama şuan yarım yamalak bi tamponla geziyorum.. neyse oldu bitti yapılcak birşey yok artık p.tesi gidilcek yarım kalan parçada takılcak ondan sonra .. kendi şahsi görüşün ben kesinlikle vede kesinlikle erya kötü demiyorum benı sakın yanlış anlamayın lütfen.. ama bir daha gitmem heralde.. yardımcı olan herkzede teşekürlerimi bir borç bilirim.. saygılar ..

Geri
Üst Alt