Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mehmet Hoca bu arabayı alsın mı?

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Sitede bir çoğumuzun tanıdıgı bir araç Metin'in arabası bildiğinz üzere hala satılık bu arabayı dün akşam ki buluşmada Mehmet hocaya tavsiye ettik gördü kullandılar fakat Metin hala arabasına çok para istiyor diye el sıkışılmadı.

Şimdi sizden şu arabayı değerlendirip bir fiyat vermenizi istiyoruz Mehmet hoca buna ne kadar para versin bu iş bitsin el sıkışılsın.....

Seat Leon 2.0 TDI Stylance 2008 Model 44.950 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 56101482

o bahsettiği rakamlarda 2010 1.6tdı teknoplus paketli araç bulursun yazık. bahsettiğin aracın yapacağı en fazla 33-34.0tl. o rakamlara satması hayal. he o rakamı istiyorsa demekki satmaya niyeti yok. 34.000tl teklif et çekil kenara eğer ihtiyacı varsa satacaktır yoksa zaten rakamı diretecektir.

44 bin tl çok sırf tesisat var diye bo para verilmez bana görede ederi 35 ila 37 arasıdır

Serhannnn öldürdün sende kanka 33-34 ne ya 1.6 8v benzinli parasına mı versin??? sende biraz kayserili tipi var belli zatenpuhahapuhahapuhaha

ben neden aracı 2006 olarak değerlendirdim bilmiyorum ama 42 falan da eder

evet arkadaşlar fikirleriniz çok önemli bu konuda. Yalnız feridunun dediğini düşününce biraz haklılık payı var diye düşünüyorum. o fiyatlara sıfır tsi bir leon alınabilir.

yılmaz abi 2006 nerden cıktı hakkaten :) 2008 model:)

38.000-40.000 arası bence alınacak rakamlar.
benım fikrim 38 e kadar ederi varda fazlası abartı kaçar ;)
Serhannnn öldürdün sende kanka 33-34 ne ya 1.6 8v benzinli parasına mı versin??? sende biraz kayserili tipi var belli zatenpuhahapuhahapuhaha

2008 - beyaz renk - 75000kmde - ufak tefek boyaları olan 1.9tdı leonumu 33.750'ye zor sattım görkem. millet artık vergi muhabbetine küçük motorlu araç tercih ediyor. büyük motorlu arabaların piyasası geberdi. ayrıca ben kayserili değilim allahta etmesin. arnavutum ulen benpuhaha harbi diyorum en fazla edeceği rakam 34.0 hadi hiç birşeyi yoksa orjinalse 35.0 onun üzerindeki rakamlara bir tesisat ve replika abuk bir jant için bu kadar para oldukça yazık. çünkü bu adam arabasını değil yanında tesisatı yanında jantlarınıda satmaya çalışıyor ki ben olsam o jantlara 5 kuruş vermem tesisatada karşı olan biriyimdir.

Geri
Üst Alt