Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mehmet Hoca bu arabayı alsın mı?

doğuşun geçen hafta ihalesinde vardı bunun kırmızısı 30 a açıldı 1 kişi girdi başka allah kulu teklif vermedi 30.250 ye bitti

o fiyatlara 1.6 tdi bulunabilir hemde makyajlı kasa olucak

o fiyatlara 1.6 tdi bulunabilir hemde makyajlı kasa olucak

elbette 1.6tdı performansı 2.0tdı la aynı değil fiyat çok evet doğru ancak 2.0tdı kullandıysanız aralarındaki büyük farkı hisedersiniz tork ve beygir gücüyle 1.6dan çok daha eğlenceli bir araçtır vergisi çok doğru ama uzun yol keyfi ve ara hızlanmalar hisedilir şekilde keyif verir...:eek:key:

bu aracı antepte görmüştüm çok bakımlı temiz duruyordu

Bence ekstaraları ve özellikleriyle fiatı normal ama alınırmı alınmazmı tercih meselesi ben 1.6 tdi alırdım.

sitede satlık olan 16 bnb 67 plakalı bursalı arkadaşımızın aracını mehmet hoca düşünebilir ama onun da fiyatı bence biraz abartı çünkü o yılda araç 38000 tl sıfırıydı edeceği bana göre 35.000tl fikir sadece...

ömerin arabası hergün gördüğüm bildiğim bir araba almak isteyen varsada sonuna kadar tavsiye ederim. ancak 36500den aşağısı modeline göre zarar ettirir.

serhan hemşeri çıkıyoruz toprağım bende arnavutum :) bu arada sende de arnavut inadı var bak hala çok diyorsun:))))

memet hocam bi leonda antebin çıkışında dod bayisinde var bide ona bak istersen

Geri
Üst Alt