Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mehmet Hoca bu arabayı alsın mı?

bana göre verilecek en iyi teklif 39.000 tl dir benim görüşüm bu kimse yanlış anlamasın haaa o aracın değeri farklı sıfır farklı sıfırıda 41.000 civarı alınabilir. karar mehmet hocanın ...

Ben şahsen o parayı 2008 2.0 tdı için yatırmam heleki otomatik araç için.
Ederi çok değişken sınıf ama fiyatı yüksek çok düşmesi lazım en fazla olsun olsun 40bin lira.
Tabi uzun yıllar binecek birisi bu tür araçlarda birazda gözünü yumacak 1e2ye bakmadan temizse alması mantıklı.

xx

Bana fiyatı pahalı geldi ederinin üstünde bi fiYAt sıkı bi pazarlık şart...:eek:key:

aracın sahibi de bizden..onu da belirtmek isterim..
fiyat konusunda bir şey demeyeceğim..
ancak konuya ilave olsun metin üstündeki jantlarında
1 takım 18 inç jant daha verecek
tam hatırlamıyorum başka bir şeyler daha vardı onları da verecekti..dün söylemişti..

sitede satlık olan 16 bnb 67 plakalı bursalı arkadaşımızın aracını mehmet hoca düşünebilir ama onun da fiyatı bence biraz abartı çünkü o yılda araç 38000 tl sıfırıydı edeceği bana göre 35.000tl fikir sadece...

hocam daha ilanı vermemiş sanırım ama akşama doğru sahibinden.com a ilan verir. sitede ömer mızrak adlı üye arkadaşımızın aracı yanılmıyorsam doğuş çıkışına göre 2010 model 2011 trafiğe çıkışlı düşünürsen teybine dikkat et 2010 2011 farkı budur...

Geri
Üst Alt