Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Meguiars Ürünleri Hakınnda Deneyimleriniz ??

Konu, 'Sohbet' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Bılınıdıgı uzere meguiars urunlerı arac bakımı konusunda cok kalıtelı ve kendını ıspatlamıs bır marka.

Meguiars ürünlerini kullanana arkadaslar memnun kaldıgı urunlerı burda bızle paylasablırmı acaba Genelleme olarak kullandıgın her ürünün iyi ve kotu yanlarından bahsedebılrmısınız ?

Ayrıca Pasta + Cila olarak hangı urununu kullandınız ?

Bunu beğendi. oogzz bunu beğendi.
  2. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Sarı bi şampuanı var ben onu kullanıyorum :) Ultimate Wash&Wax :)

+ NXT var fakat 66 NXT'den daha iyi gösteriyor aracı. NXT yüzey parlatıcı, 66 yüzey temizleyici.

Lastik parlatıcı olarak mor bir endurance var o en iyisi.

NXT'yi sürdükten sonra Ultimate Quik Wax sıkıp silersen daha güzel bir sonuç çıkıyor ortaya :)

Yeni bir ürün çıkmış şimdi Ultimate Liquid Wax diye onu denicem :)

3. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    ben nxt cilasını kulanıyorum yıkamadan sonra ped ,iyl birlikte uyguluyorum su kaydırma özelliği ve inanılmaz parlaklık veriyo özellikle siyah arabalarda şimdiki aracım sarı :) bunda daha denemedim.

4. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    nxt 2.0 dan başka bi ürününü kullanmadım şahsen.cilalar içinde en rahat uygulanıp kolay temizlenebilen,en güzel parlaklığı veren ve en iyi şekilde suyu iten nxt oldu bu zamana kdr vede daha iyi bi cila bulana kdr nxt kullanmaya devam edicem...

5. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    NXT kullanıyor zaten geneli fakat 3 yıkamada bir NXT kullanıyorsanız, tavsiyem 3 yıkamada NXT, 3 yıkamada 66 şeklinde seride gidin :) Ben 2 yıkamada NXT, 2 yıkamada 66 attırıyorum. Çok daha iyi sonuç veriyor :)

6. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    m105-m85-m205-m66-m21-m26-m34 hepside güzel ürünler

7. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Mehmet abı pasta yada cılasını önereblcegın varmı haftasonu pasta cıla atıcam arabayada hangı urunlerı alsam dıe dusunuyorum ?

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Elle yapacaksan bu urunlerle bır sonuc alamazsın.Makıne ıle yapacaksan ürün önerebilirim.Bizim vw araclarının boyası sert her polish güzel iş yapmıyor.Vw için özellikle Menzerna cok öneriliyor.

9. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Makıne ıle yapıcam da hangı urunu kullansam guzel sonuc alırım ?

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Yusuf basamakları aşagıya yazayım.Polisajdan önce kil yapmayı unutma....

1-yıkama
    2-kil
    3-m105 veya m85 cuttıng yada polıshıng pedle
    4-m205
    5-m66 veya m21 kullanabılırsın.
    6-m26 bunun yerıne farklı bır markanın waxını onerırım.Senın aracın boyasına ozellıkle Fk1000p

Sayfayı Paylaş