• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Meguiars Quick Wax kullanım?

34PN4766

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar abilerim kardeşlerim araca dün detaylı olarak hare giderici pasta cila attırdım boya ilk günkü gibi..
Bu diriliği renk derinliğini parlaklığını korumak için Meguiars Quick Wax aldım bahaustan bunu nasıl kullanayım ne tür bi bezle kullanayım,kulanan var mı? Memnumusunuz değil misiniz fikirlerinizi alabilir miyim?

memet_one

VİP Üye
Administrator
İnceleme videolarını gözden geçir yumuşak bir bez ile uygulama yapılıyor kullanmadığım için çok detayını veremiyorum

#ismail

Kayıtlı Üye
Ben bu ürünü uzun süredir kullanıyorum. Benim kullanim şeklim her yıkama/kurulamadan sonra belli noktalara spreyi sıkarak güzelce etrafa yaydirmaya çalışıyorum ardından yumuşak hareketlerle yedirmeye çalışıyorum. Bez olarak liquid wax setinin icinden çıkan siyah bezi kullanıyorum. Bu ürünü kullanırken bence önceden yine meguiars Sari sampuanini kullanın. Böylece hem harelenmeyi de geciktirirsiniz. Cila süper bir ürün. Bakın göreceksiniz ki eliniz üzerinde gezdirirken kayıyor olacak. Yikamalarda sular üzerinden kayıyor.

34PN4766

Kayıtlı Üye
Ben bu ürünü uzun süredir kullanıyorum. Benim kullanim şeklim her yıkama/kurulamadan sonra belli noktalara spreyi sıkarak güzelce etrafa yaydirmaya çalışıyorum ardından yumuşak hareketlerle yedirmeye çalışıyorum. Bez olarak liquid wax setinin icinden çıkan siyah bezi kullanıyorum. Bu ürünü kullanırken bence önceden yine meguiars Sari sampuanini kullanın. Böylece hem harelenmeyi de geciktirirsiniz. Cila süper bir ürün. Bakın göreceksiniz ki eliniz üzerinde gezdirirken kayıyor olacak. Yikamalarda sular üzerinden kayıyor.
Uygulaması pratik ama çok uzun süre dayanmıyor.
Teşekkürler tavsiye ve önerileriniz için

Ermann

Kayıtlı Üye
#ismail abi merhaba. bende aracıma pasta polish makinası ile meguarsın ürünlerinden kullanmak istiyorum ama hangisinden tam emin değilim. bunlarda belirli bi kod numarası oluyordu pasta için ayrı cila için ayrı gibi o konuda bilgin varmı ?

AYDKRD

Kayıtlı Üye
Meguiars nano tech wax ile ayda bir komple geçip 3/4 yıkamada ise quick wax kullanıyorum.
Çok şükür ben burdayım diyo..

#ismail

Kayıtlı Üye
Üst Alt