Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

meguiars kil uygulaması yardım

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
meguiars bu kıl uygulama urununu uygulayan var mı acaba veya amatör sekılde bu uygulamayı kendımzı yapabılırmıyız yapan var mı sonucları nelerdır ayrıca FIRCA izlerini giderri mı saygılar

meguiars bu kıl uygulama urununu uygulayan var mı acaba veya amatör sekılde bu uygulamayı kendımzı yapabılırmıyız yapan var mı sonucları nelerdır ayrıca FIRCA izlerini giderri mı saygılar

onun kaydırıcısıyla kullanman lazım kıl sadece zıft ve boyada cıkmayan urunlerı cıkarır kılcal cızıklerı gıdermez forumda konusuda var

http://www.seatclubworld.com/arac-d...ya-koruma-82/kil-nedir-nasil-uygulanir-21829/

kendınız yapabılırsınız youtube da bır suru vıdeo var ızleyebılrısınız

tabı set olarak alıcam ama fırca cızıklernı gıdermede faydalı olur mu ?

tabı set olarak alıcam ama fırca cızıklernı gıdermede faydalı olur mu ?

hocam acıklamasını daha oncede yapmıstım faydası olmaz kılcal cızıkler ıcın ınce cızık gıderıcı pastalar var onları kullanıcaksınız baska carenız yok ve polısaj kullanılıcak kıl sadece polısajdan once yuzeyı temızlemeye yarar bır nevı yuzeyı yapıskan kırlerden arındırır ;)

tmm cok thx

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı huzurlu mutlu bayramlar bu arada

kil uygulmaısnı yaptıktan sonra wax uygulamsı yapsak tadından yenmez degıl mı ?

aracta zift recine gibi cıkmayan seyler varsa işe yarar yoksa bosa almıs olursn..ben gecen hafta aldm uyguladm hıc bı fark olmadı.kıl hala tertemız duruyu , boş yere kol yormusum sadece:)

kaydırıcısı yoksa araba şampuanlı ikende kullanabilirsin kilin tek amacı yüzeydeki kirleri temizleyip pürüzsüz bir yüzey oluşturması

Geri
Üst Alt