Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Meguiar's Beylikdüzü???

_AS_

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, uzun veya kısa vadede böyle bir kompleks düşüncemiz var şuan detaylı araştırma yapmaya başladım meguiars tan teklif ve şartları aldım inceledim vs. Bizim çevrede Avcılar, Bahçeşehir, Bakırköy ve Florya da var birer tane fakat nüfusu gittikçe artan inşaat manyağı olan gelir seviyesi oldukça yükselen Beylikdüzünde yok:) Bu bir fırsat ise değerlendirmek istiyorum okuluda bu sene bitiriyorum. Ve mağlum genç nesil aracına çok meraklı:)

Şimdi bu bilgiler ışığında, meguiars ın görece yüksek fiyatlarını ve biraz daha orta üst seviyeye hitap ettiğini göz önüne alarak uygun bir lokasyonda başarı şansını nasıl yorumlarsınız:)

Sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden:)

şartlar teklifler ne yapılan yatırım ne kadar sürede kendini amorti ediyor?

Beylikdüzü şu an istanbulun yükselen lokasyonlarından,o taraflarda bu tarz yerler mevcutmudur bilmem ama eğer yoksa değerlendirilebilir..

Min 250mt kare kapalı alan
Gün ışığı istiyorlar tavandan
Su deposu fayanslar bekleme salonu vs.

Toplam tahmini 100 bin TL civarlarına geleceğini düşünüyorum bayilik alma makina teçhizat 1 aylık ürün stoğu eğitimleri ile beraber komple. Zaten tüm tanıtımları stickerları broşürleri bayrak flamaları kağıt paspasları kıyafetleri hepsi meguiars temin ediyor.

Beylikdüzü şu an istanbulun yükselen lokasyonlarından,o taraflarda bu tarz yerler mevcutmudur bilmem ama eğer yoksa değerlendirilebilir..[/QUOTE
Tabiki Sonax, Wurth vs var ama meguiars yok müşteri kitleside farklı bunlardan biraz daha.

Valla Meguiars marka olarak Sonaxında Wurth unde önünde hesaplarını kitaplarını iyi yapman dileği ile..

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
Meguiars'ın ne oldugunu siz yazana kadar bilmiyordum araştırdım gerçekten büyük bir şirkete benziyor. Gökhan abinin dediğine de bakılırsa...
Eğerki yapabilirseniz iyi iş olur =) İnşallah Allah hakkınızda hayırlısını verir =)

• Beğen
ahmet iç kesimlerde fazla iş yapamazsın benden söylemesi eski beylikdüzü tarafını önerrim e-5 in kuzey tarafı
ki burayıda esenyurta bağladılar biliyosun güney kısım daha bir sakin mesela bu bizimkent köprüsünün uzantısında olabılır
esenyurta bağlanan ara yol üzerinde

• Beğen
ahmet iç kesimlerde fazla iş yapamazsın benden söylemesi eski beylikdüzü tarafını önerrim e-5 in kuzey tarafı
ki burayıda esenyurta bağladılar biliyosun güney kısım daha bir sakin mesela bu bizimkent köprüsünün uzantısında olabılır
esenyurta bağlanan ara yol üzerinde
Evet iç kesimleri hiç düşünmedim zaten e5 civarları mantıklı görünüyor. Büyükçekmece Atirius civarıda olabilir.

Ben gecenlerde final dershanesinin orda Meguiars yazısı gördüm ama bayisi mi acık mı bilmiyorum. Ayrıca o esenyurta bağlı olan beylikdüzü bölgesinde(story1 in karşısında) gecen sene bahar döneminde bi tane acıldı büyük bi yer allah var güzelde yıkıyolardı niye kapandı bilmiyorum ama 2-3 ay sonra kapanmış ama meguiars ismi var tabi orası ayrı

• Beğen
Geri
Üst Alt