Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Meguiar's Beylikdüzü???

Konu, 'Sohbet' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Arkadaşlar, uzun veya kısa vadede böyle bir kompleks düşüncemiz var şuan detaylı araştırma yapmaya başladım meguiars tan teklif ve şartları aldım inceledim vs. Bizim çevrede Avcılar, Bahçeşehir, Bakırköy ve Florya da var birer tane fakat nüfusu gittikçe artan inşaat manyağı olan gelir seviyesi oldukça yükselen Beylikdüzünde yok:) Bu bir fırsat ise değerlendirmek istiyorum okuluda bu sene bitiriyorum. Ve mağlum genç nesil aracına çok meraklı:)

Şimdi bu bilgiler ışığında, meguiars ın görece yüksek fiyatlarını ve biraz daha orta üst seviyeye hitap ettiğini göz önüne alarak uygun bir lokasyonda başarı şansını nasıl yorumlarsınız:)

Sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden:)

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    şartlar teklifler ne yapılan yatırım ne kadar sürede kendini amorti ediyor?

3. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Beylikdüzü şu an istanbulun yükselen lokasyonlarından,o taraflarda bu tarz yerler mevcutmudur bilmem ama eğer yoksa değerlendirilebilir..

4. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Min 250mt kare kapalı alan
    Gün ışığı istiyorlar tavandan
    Su deposu fayanslar bekleme salonu vs.

Toplam tahmini 100 bin TL civarlarına geleceğini düşünüyorum bayilik alma makina teçhizat 1 aylık ürün stoğu eğitimleri ile beraber komple. Zaten tüm tanıtımları stickerları broşürleri bayrak flamaları kağıt paspasları kıyafetleri hepsi meguiars temin ediyor.

5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Valla Meguiars marka olarak Sonaxında Wurth unde önünde hesaplarını kitaplarını iyi yapman dileği ile..

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  7. Murat34

Murat34 SCW Üyesi

757
    167
    43
    Meguiars'ın ne oldugunu siz yazana kadar bilmiyordum araştırdım gerçekten büyük bir şirkete benziyor. Gökhan abinin dediğine de bakılırsa...
    Eğerki yapabilirseniz iyi iş olur =) İnşallah Allah hakkınızda hayırlısını verir =)

8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    ahmet iç kesimlerde fazla iş yapamazsın benden söylemesi eski beylikdüzü tarafını önerrim e-5 in kuzey tarafı
    ki burayıda esenyurta bağladılar biliyosun güney kısım daha bir sakin mesela bu bizimkent köprüsünün uzantısında olabılır
    esenyurta bağlanan ara yol üzerinde

9. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Evet iç kesimleri hiç düşünmedim zaten e5 civarları mantıklı görünüyor. Büyükçekmece Atirius civarıda olabilir.

10. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
    Ben gecenlerde final dershanesinin orda Meguiars yazısı gördüm ama bayisi mi acık mı bilmiyorum. Ayrıca o esenyurta bağlı olan beylikdüzü bölgesinde(story1 in karşısında) gecen sene bahar döneminde bi tane acıldı büyük bi yer allah var güzelde yıkıyolardı niye kapandı bilmiyorum ama 2-3 ay sonra kapanmış ama meguiars ismi var tabi orası ayrı

Sayfayı Paylaş