Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Meguiars Ürünleri Hakınnda Deneyimleriniz ??

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Bılınıdıgı uzere meguiars urunlerı arac bakımı konusunda cok kalıtelı ve kendını ıspatlamıs bır marka.

Meguiars ürünlerini kullanana arkadaslar memnun kaldıgı urunlerı burda bızle paylasablırmı acaba Genelleme olarak kullandıgın her ürünün iyi ve kotu yanlarından bahsedebılrmısınız ?

Ayrıca Pasta + Cila olarak hangı urununu kullandınız ?

Sarı bi şampuanı var ben onu kullanıyorum :) Ultimate Wash&Wax :)

+ NXT var fakat 66 NXT'den daha iyi gösteriyor aracı. NXT yüzey parlatıcı, 66 yüzey temizleyici.

Lastik parlatıcı olarak mor bir endurance var o en iyisi.

NXT'yi sürdükten sonra Ultimate Quik Wax sıkıp silersen daha güzel bir sonuç çıkıyor ortaya :)

Yeni bir ürün çıkmış şimdi Ultimate Liquid Wax diye onu denicem :)

ben nxt cilasını kulanıyorum yıkamadan sonra ped ,iyl birlikte uyguluyorum su kaydırma özelliği ve inanılmaz parlaklık veriyo özellikle siyah arabalarda şimdiki aracım sarı :) bunda daha denemedim.

nxt 2.0 dan başka bi ürününü kullanmadım şahsen.cilalar içinde en rahat uygulanıp kolay temizlenebilen,en güzel parlaklığı veren ve en iyi şekilde suyu iten nxt oldu bu zamana kdr vede daha iyi bi cila bulana kdr nxt kullanmaya devam edicem...

NXT kullanıyor zaten geneli fakat 3 yıkamada bir NXT kullanıyorsanız, tavsiyem 3 yıkamada NXT, 3 yıkamada 66 şeklinde seride gidin :) Ben 2 yıkamada NXT, 2 yıkamada 66 attırıyorum. Çok daha iyi sonuç veriyor :)

m105-m85-m205-m66-m21-m26-m34 hepside güzel ürünler

Mehmet abı pasta yada cılasını önereblcegın varmı haftasonu pasta cıla atıcam arabayada hangı urunlerı alsam dıe dusunuyorum ?

Elle yapacaksan bu urunlerle bır sonuc alamazsın.Makıne ıle yapacaksan ürün önerebilirim.Bizim vw araclarının boyası sert her polish güzel iş yapmıyor.Vw için özellikle Menzerna cok öneriliyor.

Elle yapacaksan bu urunlerle bır sonuc alamazsın.Makıne ıle yapacaksan ürün önerebilirim.Bizim vw araclarının boyası sert her polish güzel iş yapmıyor.Vw için özellikle Menzerna cok öneriliyor.

Makıne ıle yapıcam da hangı urunu kullansam guzel sonuc alırım ?

Makıne ıle yapıcam da hangı urunu kullansam guzel sonuc alırım ?

Yusuf basamakları aşagıya yazayım.Polisajdan önce kil yapmayı unutma....

1-yıkama
2-kil
3-m105 veya m85 cuttıng yada polıshıng pedle
4-m205
5-m66 veya m21 kullanabılırsın.
6-m26 bunun yerıne farklı bır markanın waxını onerırım.Senın aracın boyasına ozellıkle Fk1000p

Geri
Üst Alt