Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Meğer BTU13 Batu nun Tamponları Fibermiş.....

Ben bu tamponu hiç beğenmedim. Tampon ızgarası rahatsız edecek derecede büyük ve sis kapakları yandan baktığın zaman dışarılara taşmış. Valla makyajsız kasa cupra tamponlarını hiçbirşeye değişmem.

sen hele onları bide canlı gör... görmediysen tabi :)))

ben adama mesaj attım 1.5 ay önce aldım itirazım var diye bakalım ne cevap gelecek :D

ilan sahibi 7 resim koymuş aynı açıdan, insan araba satarken böylemi resim çeker hey Allah'ım.
aynı şeye ben de takıldım 19 jant var demiş ama jantların marka modeli yok :D

vosmerde takılmış tampon, bi uğrayıp sorarım ben noluyo ula burada diye :D yetkili servis siparişi olarak ilktir belki, bana egzoz ucu ve bagaj üstü krom parça türkiyede henüz yok demişlerdi. halbuki sanki gördüm ben bunları.

ne büyük bişey varmış arabasında cupra tampon.. sanki doğuş oto kurayla veriyo tamponları toki evleri gibi :D

sen hele onları bide canlı gör... görmediysen tabi :)))

ben adama mesaj attım 1.5 ay önce aldım itirazım var diye bakalım ne cevap gelecek :D

Evet canlı görmedim fakat resimden baktığım zaman böyle bende bir heyecan uyandırmadı. Fakat canlı görürsem belki de fikrim değişebilir. Sonuçta çok yeni bir tampon ve yakında sokaklarda görmeye başlarız diye düşünüyorum.

iyi hoş da tampon komple biraz daha alçak profilli olsaymış daha güzel olurmuş..

TÜRKİYENİN TEK 2010 CUPRA TAMPONLU LEONU AKSİNİ İNKAR EDEN VARSA--- bu nasıl bir Türkçedir? İddia eden varsa demesi gerekmez mi? Zannedersin cupra tanpon satıyor.

evet Natanael aksini ve inkar 2'si de olumsuz zaten de..
sen niye takıldın kardeş buna..ne beklersin yurdum insanından.. :D :D

iyi hoş da tampon komple biraz daha alçak profilli olsaymış daha güzel olurmuş..

aynen katılıyorum...ben cupra tamponu takmadan önce 5'lik yaya geçmeyi düşünüyodum...orjnlle cupra tamponun yere yakınlığını aynı zannediyodum yani...tamponu taktıktan snra 5lik hayallerimi erteledim direk...ama bu yeni kasanınki çok kısa duruyo sanki:cool:

Geri
Üst Alt