Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megane 3 kullanan var mı?

Arabadan anlamayıp milleti kandıran çok üçkağıtçı var piyasada. Dikkat etmek lazım.

yazdığınız tuhafıma gitti
arabadan anlamayıp derken üstüme alınmalımıyım alınmamalımıyım bilemedim
öğrenmeye açığım kul hatasız olmaz
bahsettiğim konularda bir yanlışlığım varsa düzeltirseniz memnun olurum

Evet benimki yerli. İthallerde cam tavan var. Ama dediğim gibi ya 2010 ya 2011 de ithal kalktı. Sadece yerli oldu.bu yüzden sadece sunroof var.

Evet benimki yerli. İthallerde cam tavan var. Ama dediğim gibi ya 2010 ya 2011 de ithal kalktı. Sadece yerli oldu.bu yüzden sadece sunroof var.

doğrudur
şimdide gt-line lar ithal
peki hiç kıyaslama imkanınız oldumu
araç biraz daha düşük yol tutuşu daha iyi premium pack te xenon far, esp falan var
iç malzeme kalitesi ve işçiliği daha iyi gibi geldi bana

doğrudur
şimdide gt-line lar ithal
peki hiç kıyaslama imkanınız oldumu
araç biraz daha düşük yol tutuşu daha iyi premium pack te xenon far, esp falan var
iç malzeme kalitesi ve işçiliği daha iyi gibi geldi bana
gt line , coupe ve sporttourer ithal modeller.
Aracın düşük olması lastik ebatları ile alakalı. yerliler 60 yanak kullanıyor. Malumunuz Türkiye şartları:)
Esp standart zaten, Bi-xenon opsiyonel.
İç malzeme kalitesi aynıdır işçilik farklıdır.Kalın direksiyon beyaz dikiş,kırmızı şeritler gibi . . . Bu göze hoş getiriyor insana.

gt line , coupe ve sporttourer ithal modeller.
Aracın düşük olması lastik ebatları ile alakalı. yerliler 60 yanak kullanıyor. Malumunuz Türkiye şartları:)
Esp standart zaten, Bi-xenon opsiyonel.
İç malzeme kalitesi aynıdır işçilik farklıdır.Kalın direksiyon beyaz dikiş,kırmızı şeritler gibi . . . Bu göze hoş getiriyor insana.

sizinki bi xenon lu esp li mi
sol tarafta esp off tuşu olanlardan yani

yazdığınız tuhafıma gitti
arabadan anlamayıp derken üstüme alınmalımıyım alınmamalımıyım bilemedim
öğrenmeye açığım kul hatasız olmaz
bahsettiğim konularda bir yanlışlığım varsa düzeltirseniz memnun olurum

Arkadaşım sakın üstüne alınma. Lafım neden sana olsun. Bahsettiğim kişiler kendini uyanık sananlar. Gerçekten donanım farklarını bildiği halde, en alt donanımı kalkıp EN ÜST DONANIM diye millete satmaya kalkanlardan bahsediyorum. Durumu izah edip doğrusunu söylediğinde de pişkin pişkin sana "Aaa abi bilmiyordum" diyip üstünü örtmeye kalkanlar. Bizzat yaşayarak şahit olduğum bir olaydan örnekti bu.

Arkadaşım sakın üstüne alınma. Lafım neden sana olsun. Bahsettiğim kişiler kendini uyanık sananlar. Gerçekten donanım farklarını bildiği halde, en alt donanımı kalkıp EN ÜST DONANIM diye millete satmaya kalkanlardan bahsediyorum. Durumu izah edip doğrusunu söylediğinde de pişkin pişkin sana "Aaa abi bilmiyordum" diyip üstünü örtmeye kalkanlar. Bizzat yaşayarak şahit olduğum bir olaydan örnekti bu.

bir an hızlı okuduğumdan öyle anladım demekki
kusura bakma

Geri
Üst Alt