Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megane 3 kullanan var mı?

leon dan vazgeçme derim ama illa değiştireceksen
megane 3 gt line serisi ni al derim çünkü araçlar ithal
yerliler arasında çok fark var
birde bu herkesin benim aracım full demesinden çok tuhaf oluyorum
neye göre full bunun bir donanımı var bir de ekstraları var
expression, dynamique, privilege yok premium paket, konfor paket vs vs hangisi
bir clio satıcısı direksiyonun resmini çekmiş hız sabitleyici yok
açıklama kısmında full yazmış üstelik hız sabitleyicisinide ayrıca yazmış
mesaj çektim resimler temsilimi hız sabitleyici gözükmüyor diyorum
yok ben alırken bana söylediler full dediler diye birde inat ediyor
neyse konuyu dağıtmayalım
2009 ve 2010 un bir kısmı ki 2009 trafik çıkışlıdır (digital km saatli) megane 3 ithal onları tavsiye ederim
birde gt line serisi ithal onun dışında kalanları pek tavsiye etmem
malzeme kaliteleri çok farklı

Yakıt olarak seni üzmez de kalite saglamlık bakımından leona degişmem :seat

2010 model DYNAMİQUE serisi, Bixenon , sunroof ve navigasyon modeli olan. :)

İthallerde kararan ayna ve deri koltuk olmuyor.Yerlilerde var.Zaten ithal yerli olayı 2009-2010 modelleri arasındaydı. Ondan sonra sporttourer hariç hep yerli.

Aykut Hocam seni Megane forumundan da tanıyorum. Bende Megane 1.6 da var ;) Sormak istediklerimi orada konuşmuşsunuz zaten :) Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Fakat dediğiniz gibi bir şey var. Eğer Leon yakıt konusunda beni üzmese hayatım boyunca satmayacağım bi araç hem sağlamlık hem güvenlik açısından bu konuda zaten hem fikiriz. Şu yakıtı bi çözebilsem :(

megane yakıt olarak iyidir eski şirkete aracından bilirm, şuan enönemli faktörde yakıt zaten. ama yenibir leon gibide değildir.

leon dan vazgeçme derim ama illa değiştireceksen
megane 3 gt line serisi ni al derim çünkü araçlar ithal
yerliler arasında çok fark var
birde bu herkesin benim aracım full demesinden çok tuhaf oluyorum
neye göre full bunun bir donanımı var bir de ekstraları var
expression, dynamique, privilege yok premium paket, konfor paket vs vs hangisi
bir clio satıcısı direksiyonun resmini çekmiş hız sabitleyici yok
açıklama kısmında full yazmış üstelik hız sabitleyicisinide ayrıca yazmış
mesaj çektim resimler temsilimi hız sabitleyici gözükmüyor diyorum
yok ben alırken bana söylediler full dediler diye birde inat ediyor
neyse konuyu dağıtmayalım
2009 ve 2010 un bir kısmı ki 2009 trafik çıkışlıdır (digital km saatli) megane 3 ithal onları tavsiye ederim
birde gt line serisi ithal onun dışında kalanları pek tavsiye etmem
malzeme kaliteleri çok farklı

Arabadan anlamayıp milleti kandıran çok üçkağıtçı var piyasada. Dikkat etmek lazım.

Siz adamı araba satmaktan vazgeçirirsiniz :)

Tabiki imkanlarınız öncelikli. Eğer yakıt sizi çok üzüyorsa keyfinizi 2. plana atıp mantığınızı 1. plana çıkarmalısınız. Sonuçta bu her forumda anlatılır ama yine de tekrarlayayım. Senelik 10000 km üzerine çok çok çıkıyorsanız kesinlikle dizel derim ama diğer türlü ise o zaman da benzinli derim. Sizi gayet iyi anlıyorum ki leonun kalitesinden sonra daha kötü bir araca da binmek istemiyorsunuz. Tavsiyem en azından yine bir alman aracı almanız. Çünkü gerçekten fransız ile almanın çizgisi bambaşka.

Aykut Hocam seni Megane forumundan da tanıyorum. Bende Megane 1.6 da var ;) Sormak istediklerimi orada konuşmuşsunuz zaten :) Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Fakat dediğiniz gibi bir şey var. Eğer Leon yakıt konusunda beni üzmese hayatım boyunca satmayacağım bi araç hem sağlamlık hem güvenlik açısından bu konuda zaten hem fikiriz. Şu yakıtı bi çözebilsem :(
Yok yaauw, İfşa olduk :)
Bende Seatı satıp Fransıza geçenlerdenim. Umarım gönlüne göre bir karar vermiş olursun :)

2010 model DYNAMİQUE serisi, Bixenon , sunroof ve navigasyon modeli olan.
smile.gif

İthallerde kararan ayna ve deri koltuk olmuyor.Yerlilerde var.Zaten ithal yerli olayı 2009-2010 modelleri arasındaydı. Ondan sonra sporttourer hariç hep yerli.

yanlışım varsa düzeltin lütfen
sunroof yazdığınıza göre sizin araç digital km saatsiz yerli üretimlerden herhalde

Geri
Üst Alt