Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megane 3 kullanan var mı?

LeonGS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımı biliyorsunuz satıyorum. Megane 3'te karar kıldım. 1.5 DCI benzin açısından ve sınıf açısından bana en uygun araç olarak geldi. Fakat bir de sizin yorumlarınızı almak istiyorum. Megane yeni kasa kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Artıları eksileri ayrıca Leon'dan Megane'a geçen varsa çok daha iyi olacak belki vaz caydırır. Hergün benzinciye gitmekten bıktım valla :/

Ozellikle leondan sonra kullanisi size cok farkli cok ruhsuz gelecektir .cok ekonomik sinifina gore yeteri kadar hizlanmaya sahip goze guzel gelen bir tarzi olsada teknolojik olusunun yaninda icine oturup bir nefes cektiginizde reno kokusu(plastik) alcaksiniz ben bunlari megane 3 coupede yasadim siz bide 4 kapi alicaksiniz bi dusunun derim heleki leondan sonra megane sizi sadece yakit konusunda uzmez

Şirkette 6 ay kadar kullandım,yakıtı çok düşük yakıt konusunda sizi asla üzmez,ancak konfor görüntü ve iç mekan olarak leonu ararsınız..

Valla konfor ve görüntü açısından Megane'dan Leon'a geçmiştim fakat yakıt konusu çok üzdü. Ben hala tüp taktırmamakta da ısrar ediyorum. Çünkü sonuçta tüp takıp orjinalliğini bozacağım. Ayrıca yarın 4 liraya çıkmayacağının da garantisi yok ve aynı yakıyor LPG yani benzinli 10 litre yiyorsa LPG'de 10.2 - 10.3 yiyormuş. O yüzden şu anda muadil olmasa da en yakın Megane geldi.

çok üzülürsün çok sakın bence yakıt seni üzüyorsa dizel leon bak bence 2. el fiyatlarıda uygun şu aralar

Reis valla fiyatlar uygun felan değil 47 bin liradan 0 satılıyor adamlar 100 bin kilometre 1.6 DSG arabayı 43 bin liradan ikinci el olarak satıyor. Ben bulamadım şahsen. 36 37 liraya 50 60 bini km civarında bulabilirsem alırım zaten.

Reno Pejo ve Citroen Sokmam Ben Eve Fabrikası ve üretim stratejisi değişmeden (Ekonomik yakar, Kalitesiz Malzeme bulunur, Ruhsuz Araçtır) :eek:key:

Ayrıca LPG ile Senin Aracın Fiyatı düşmez artar ve 10 Litrede yaksan neredeyse yarısına Seyehat edersin şu an cebinden çıkan miktarın ;)

Dizel megane parasina 2. El dizel 1.6 tdi leon almak cok daha mantikli

Benim aracım megane 3 full olanından:). Çok memnunum aracımdan bir sorunuz varsa cevaplarım.

Geri
Üst Alt