Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megachips hakkında...

AyhanGny

Kayıtlı Üye
Bizim sitedede reklamı dönen bu firma hakıında bildisi olan varmı acaba daha evvel yaptırmış olan aldıgını verimlilik sonuç olayı hakkında 2013 leon için yazılım gelmiştir diyor bireysel araba için yapıyoruz fln gibi bilgiler veriyor .. Yaptıran yada bilgisi olanlardan fikir alsak turboboost degil diyor kesimlikle ...

2011 model 1.4 tsı style leona sponsorumuz olan mehmet arkadaşıma yaptırdım ve gayet memnunum. yeni kasalara daha çıkmamıştı ama mehmet çıktı yapılıyo diyorsa yapar. ara konuş olmadı git yanına bilgiyi yüz yüze al

İş yerime çok yakın, sorunuz varsa gidip sorabilirim :D

Gökberk soraramısın işte yakın madem 2014 leon boost degıl ama yazılım istiyorum 105 hb yazılım sonunda ne kadar artış oluyor ve madem sponsorumuz bıze fiyatı ne oluyor :)

Direk telefonla da konuşup bilgi alabilirsin. Ben öyle yaptım geliyorum dedim çıktım yola...

Geri
Üst Alt