Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megachips araç yazılım

hasan59

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu konuyla ilgili bilgisi olan var mi veya aracini yazilim ile guclendiren nasil iyi mi kotu mu iyi ve kotu yanlari nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim

aracınıza yazılım düşünüyorsanız revo yazılım öneririm araştırın revo stage 1 den 5 e kadar yazılım çeşitleri mevcut

ecu da ii paşaoğlu da ..paşaoğlundan zarar görmedim gayet iiidir...

Bunu yaptirdigimizda herhangi bi sorun olur mu garantiyi etkiler mi veya motorda bi sıkıntı çıkartır mı bi yerde okudum bunu yaptirinca motor degistirmek zorunda kaldik falan demisler

Bunu yaptirdigimizda herhangi bi sorun olur mu garantiyi etkiler mi veya motorda bi sıkıntı çıkartır mı bi yerde okudum bunu yaptirinca motor degistirmek zorunda kaldik falan demisler
yazılım atınca motoru mu yakıyomuş :)sadece beyne yazılım atılarak tork ve beygır gücünü artırım yaparsınız ,zaten bu standarttır üstüne cıkılmaz sabıt bi değeri vardır bişicik olmaz...ama kalkar açık hava filtreleri egr iptalı vs vs motor modifiyesine gidilerek yazılım gercekleşirse tabii ki motorun ömründen ömür gidecektir...zaten senın tsi gerek yok boyle fantazılere. at beyne sonra cık dynoya gör hızı :) adamlar bmw ye mersedese kaç bin liralık araclara yapıyorlar :)
[doublepost=1452203345,1452203289][/doublepost]megachipsi unuttuk bak kaynadı arada...mega da iidir sponsorumuz oldugundan diğerlerinden aynı yazılımı daha uygun atacaklardır...stickersiz gitmeyın ama almazlar içeri :D

duyduguma göre revoda araç servise giderken yazılımı eski haline getiriyolarmış ve böylece araç garantı kapsamından çıkmıyormuş bana oyle söylediler ama ben aracıma yazılım attırmadım çunku malesef turkiyede güçlü arabalara göre guzel yollar yok :)

Hocam ben aracıma ecufastta yazılım yaptırdım. Aracın karakteri inanılmaz değişti. İyi yanlarına gelirsek araç bütün devirlerde iyi gaz yemeye başladı sürekli hızlanıyorsun. Efendi gidersen yakıt ortalaman düşüyor. Kötü yanlarına gelirsek efendi gitmiyosun. Garanti konusuna gelicek olursak garantiden çıkıyor. Her servise götürmeden önce yazılımcınıza gittiğiniz zaman ücretsiz olarak silerler ve tekrar gittiğinizde geri yüklerler. Motor değiştirmek zorunda kalanlar ise kendi sınırlarını bilmeyip yazılımcısına abi sonuna kadar aç diyen tayfadır. Ben kendi çevremde motor değiştirenini hiç görmedim. Ben kendi yazılımımdan memnunum size de tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@hasan59 Dr ecu fast diye bir firma yoktur basta bunu belirtelim Dr.ecu ve ecu fast farklı firmalardır profilinizde tekirdagda yaşadığınız yazıyor bu civarda yaptırmak isterseniz Tekirdağ merkezde ecu fast çorludada Dr.ecu bayisi bulunmaktadır iki firmadanda yazılım yaptirdan tanidiklarim var şuana kadar bi sıkıntıları olmadi. Bu arada tekirdagda veya ilçelerinde yaşıyorsanız sizi yarın aksam corluda olucak olan cuma bulunmasına bekleriz tanışmış olursunuz trakya grubu ile..

Trakya'dan gönderildi..

@hasan59 Dr ecu fast diye bir firma yoktur basta bunu belirtelim Dr.ecu ve ecu fast farklı firmalardır profilinizde tekirdagda yaşadığınız yazıyor bu civarda yaptırmak isterseniz Tekirdağ merkezde ecu fast çorludada Dr.ecu bayisi bulunmaktadır iki firmadanda yazılım yaptirdan tanidiklarim var şuana kadar bi sıkıntıları olmadi. Bu arada tekirdagda veya ilçelerinde yaşıyorsanız sizi yarın aksam corluda olucak olan cuma bulunmasına bekleriz tanışmış olursunuz trakya grubu ile..

Trakya'dan gönderildi..
Bende bugun corludaydim ben zaten sadece dr.ecu dedim fest koymadm hic orayala konustum o yuzden bi yazip yorum alayim dedm acaba yaptirsam mi diye düşündüm
[doublepost=1452206099,1452205629][/doublepost]Arkadaslar bide bu guclendirme degilde gizli ozellik aktivasyonu diye bisey var onu yaptiran var mi o nasl ? Biraz fazla soru soruyorum galiba

Geri
Üst Alt