Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megachips araç yazılım

Gelmeye calisacagim ama yinede tam bilmiyorum kisa sureli burada oldugum icin islerim falan cikiyor ama yarn gelemeyip baska zaman corluya gelirsem yazicam tekrardan
[doublepost=1452208652,1452208122][/doublepost]
Aracim seat ibiza 1.2 tsi style
numaram profilimde yazılı
birde en kısa sürede avatar resmine yakışıklı bir resim yükle..;)

Proje bazlı ; Japon bir aracım olsa gidiceğim adres Dr.ECU , Vag grubu ise Powershop
Fantezileri seviyorsanız custom yazılımda her iki firmada işinin ehlidir .
onun haricinde standart bir arabanız var hiç bir upgrade yapmadan biraz hızlanayım derseniz piyasadaki neredeyse tüm tanınmış fimalar hazır maplar kullanıyor Stage1 Stage2 ...... yaptırılabilir , bir zararı olmaz aracın garantisinide bozmaz talihsiz bir olay başınıza gelse dahi 30 dk içinde yazılım silinir orjinali yüklenir kafanızda soru işareti kalmaz.
Bu arada belirttiğim firmaların yaptığı işlere şahit olduğum için seçimi bu yönden kullandım TR'de bu işi bileğinin hakkıyla yapan bir çok mapper var .

konu başlıgı tarafımca düzeltilmiştir seatclubworld sponsorlugunu yapan megacips var attıgınız baslık reklama gırdıgı ıcın duzelttım keyıflı forumlar

Anladığım kadarıyla birkaç çeşit yazılım atılabiliyor bizi arabalara,ben fiat larını nasıl öğrenebilirim,ayrıca 125beygir kaç beygir e çıkartılıyor bu çeşitli yazılımlarla.nasıl bir katkı sağlıyor tüketime..vs vs..

yazılım atınca motoru mu yakıyomuş :)sadece beyne yazılım atılarak tork ve beygır gücünü artırım yaparsınız ,zaten bu standarttır üstüne cıkılmaz sabıt bi değeri vardır bişicik olmaz...ama kalkar açık hava filtreleri egr iptalı vs vs motor modifiyesine gidilerek yazılım gercekleşirse tabii ki motorun ömründen ömür gidecektir...zaten senın tsi gerek yok boyle fantazılere. at beyne sonra cık dynoya gör hızı :) adamlar bmw ye mersedese kaç bin liralık araclara yapıyorlar :)
[doublepost=1452203345,1452203289][/doublepost]megachipsi unuttuk bak kaynadı arada...mega da iidir sponsorumuz oldugundan diğerlerinden aynı yazılımı daha uygun atacaklardır...stickersiz gitmeyın ama almazlar içeri :D
MegaChipsde ortalama maliyeti ne kadar yazılım yaptırmanın?

750 tl yazılım ücret i

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Peki servise giderken silip yeniden yukluyorlarmi yada memnun kalmadığında eski haline getiriyorlar mi? kusuruma bakma kafamda deli sorular

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki servise giderken silip yeniden yukluyorlarmi yada memnun kalmadığında eski haline getiriyorlar mi? kusuruma bakma kafamda deli sorular

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onu yapıyorlar. Normal bi bakıma götürürken yazılımı sildirmene gerek yok zaten anlamazlar onu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt