Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Medical Park Gebze hakkında görüşleriniz

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında Ufuk0202 tarafından paylaşıldı.

1. Ufuk0202

Ufuk0202 SCW Üyesi

28
    18
    3
    Arkadaşlar,

Eşim sağlık sektöründe ebe olarak görev yapıyor. Kendisine Medical Park Gebze şubesinden iş teklifi geldi. Kocaeli'de oturuyoruz ama Gebze ilçesi ve hastane hakkında hiç bir bilgim yok. Bu hastaneye dair bildiğiniz olumlu ya da olumsuz bilgiler varsa paylaşmanızı rica edeceğim.
    Herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

2. azizbaba61

azizbaba61 SCW Üyesi

103
    26
    28
    Bu sektörde olmamama rağmen şöyle diyeyim Ufuk bey, eğer devletten istifa edip geçecekse bence gerek yok sonuçta özel. Ama ilk iş ise, sonuçta Medical Park Türkiye çapında bir hastane ve çok iyi işliyor.

3. Ufuk0202

Ufuk0202 SCW Üyesi

28
    18
    3
    Aziz Bey önerinizde çok haklısınız fakat ne yazık ki devlette atama gerçekleşmediği için özel sektöre yöneldik.. Daha öncesinde de özelde çalışıyordu, evlilik nedeniyle şehir değiştirince tekrar iş arayışına başladık. Ben de sadece firmanın populer ve kurumsal bir firma olduğunu biliyorum. Az önce gebze yerel gazetesinin web sitesinde çalışanların maaşlarını alamadığına dair bir şikayet yazısı okudum. Geçmişte böyle bir dertten muzdarip olduğumuz için ister istemez daha temkinli olmak istiyorum.

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Diş bölümü ile çalışıyorum bakırköy Medical parkın,ziyaret yaptığımda genel olarak memnun olduklarını gördüm çalışanların..

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    sorun olmaz son yıllarda büyük hamleler yaptılar devlet dairesi deil ama dolaylı yoldan sırtını devlete yaslamışlar tabii haaliyle yürü ya kulum olayı

Çöllü ve Lejyoner bunu beğendi.
  6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kamuyu Aratmaz ama kamu gibide olmaz :eek:key:

7. Ufuk0202

Ufuk0202 SCW Üyesi

28
    18
    3
    Öncelikle yorumlarınız için geç de olsa teşekkür ederim.
    Gebze'de oturan ya da İzmit-Gebze minibüs güzergahını bilen arkadaşarımdan destek rica ediyorum. Medical Park'a minibüsle/otobüsle ulaşımı nasıl sağlayabiliriz? Dilerseniz pm de atabilirsiniz.

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    izmitin neresinde oturuyorsunuz

gebzeye ciddi yol parası verir
    yenge şu an çalışıyormu
    çalışıyorsa teklif edilen iş ücret konusunda tatmin edecekmi

gebzeye kullanmıyorum ama gördüğüm kadarıyla 2 çeşit minübüs var biri otobandan gidiyor diğeride alt yoldan gidiyor mor minübüsler gebzeminübüsü diye hatırlıyorum

9. Ufuk0202

Ufuk0202 SCW Üyesi

28
    18
    3
    Yekta Bey teşekkür ederim. Körfez ilçesinde oturuyoruz. İzmit'e nazaran Gebze'ye biraz daha yakınız. Gebze'ye altyoldan giden araç bizim için daha avantajlı oluyor. Arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla da Gebze Center durağında inip hastaneye 15dk yürümesi gerekiyormuş.
    Eşim 7 aydır çalışmıyordu. Bugün Medical Park'tan olumlu bir dönüş aldık. Kısmetse haftaya başlayacak. Ücret, diğer dönüş yapan işletmelere kıyasla daha iyi.

10. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    tren daha hesaplı olmazmı eğer uyarsa

Sayfayı Paylaş