Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Medical Park Gebze hakkında görüşleriniz

Ufuk0202

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Eşim sağlık sektöründe ebe olarak görev yapıyor. Kendisine Medical Park Gebze şubesinden iş teklifi geldi. Kocaeli'de oturuyoruz ama Gebze ilçesi ve hastane hakkında hiç bir bilgim yok. Bu hastaneye dair bildiğiniz olumlu ya da olumsuz bilgiler varsa paylaşmanızı rica edeceğim.
Herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu sektörde olmamama rağmen şöyle diyeyim Ufuk bey, eğer devletten istifa edip geçecekse bence gerek yok sonuçta özel. Ama ilk iş ise, sonuçta Medical Park Türkiye çapında bir hastane ve çok iyi işliyor.

Aziz Bey önerinizde çok haklısınız fakat ne yazık ki devlette atama gerçekleşmediği için özel sektöre yöneldik.. Daha öncesinde de özelde çalışıyordu, evlilik nedeniyle şehir değiştirince tekrar iş arayışına başladık. Ben de sadece firmanın populer ve kurumsal bir firma olduğunu biliyorum. Az önce gebze yerel gazetesinin web sitesinde çalışanların maaşlarını alamadığına dair bir şikayet yazısı okudum. Geçmişte böyle bir dertten muzdarip olduğumuz için ister istemez daha temkinli olmak istiyorum.

Diş bölümü ile çalışıyorum bakırköy Medical parkın,ziyaret yaptığımda genel olarak memnun olduklarını gördüm çalışanların..

sorun olmaz son yıllarda büyük hamleler yaptılar devlet dairesi deil ama dolaylı yoldan sırtını devlete yaslamışlar tabii haaliyle yürü ya kulum olayı

Kamuyu Aratmaz ama kamu gibide olmaz :eek:key:

Öncelikle yorumlarınız için geç de olsa teşekkür ederim.
Gebze'de oturan ya da İzmit-Gebze minibüs güzergahını bilen arkadaşarımdan destek rica ediyorum. Medical Park'a minibüsle/otobüsle ulaşımı nasıl sağlayabiliriz? Dilerseniz pm de atabilirsiniz.

izmitin neresinde oturuyorsunuz

gebzeye ciddi yol parası verir
yenge şu an çalışıyormu
çalışıyorsa teklif edilen iş ücret konusunda tatmin edecekmi

gebzeye kullanmıyorum ama gördüğüm kadarıyla 2 çeşit minübüs var biri otobandan gidiyor diğeride alt yoldan gidiyor mor minübüsler gebzeminübüsü diye hatırlıyorum

Yekta Bey teşekkür ederim. Körfez ilçesinde oturuyoruz. İzmit'e nazaran Gebze'ye biraz daha yakınız. Gebze'ye altyoldan giden araç bizim için daha avantajlı oluyor. Arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla da Gebze Center durağında inip hastaneye 15dk yürümesi gerekiyormuş.
Eşim 7 aydır çalışmıyordu. Bugün Medical Park'tan olumlu bir dönüş aldık. Kısmetse haftaya başlayacak. Ücret, diğer dönüş yapan işletmelere kıyasla daha iyi.

Geri
Üst Alt