• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

McLaren: 2 Megastar'ı Kontrol Edebiliriz..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
32
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556


Mercedes-Benz motor sporları direktörü Norbert Haug, önümüzdeki sezon Lewis Hamilton'ın yanı sıra takımda yarışması beklenen Kimi Raikkonen'i elde etme konusunda endişeli olmadıklarını, bu konuda Raikkonen'i kontrol altında tutabileceklerini söyledi.

En iyi pilotları almak için yüksek efor sarf edilmesi gerektiğini vurgulayan Haug, "Para, imkan ve yetenek üçlüsü bir araya geldiğinde yapılamayacak şey yok. İki megastarı kontrol etme konusunda herhangi bir problemle karşılaşacağımızı sanmıyorum; çünkü az önce saydığım değerlerin hepsine sahibiz."

"Alonso ile ilgili medyada çok patırtı oldu. Biz bu konuda takım olarak yapılması gereken herşeyi yaptık. Esasında şampiyon olan taraf biz olmalıydık. Eğer Fernando Macaristan'da Lewis'i engellemeseydi, o zaman ceza almayacak ve ekstra 1 puana daha sahip olacaktık. Fakat bu bir yarış ve 1 puan ile kaybedip 1 puan ile kazanmak her zaman başa gelebiliyor. Raikkonen ile çalıştığımız 5 sene müddetince en az 2 şampiyonluğumuz olmalıydı. 2003'te bu ünvanı yalnızca 2 puan ile kaçırdık. Raikkonen ile iyi bir ilişkim var kendisini severim. Ona da sorsanız aynısını söyleyecektir."
 

007

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
2,619
Yaş
43
İsim
Kaan Özturhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 JY 1369
Artık neticelensinde Mercedes tshirtü alacaksak bilelim...
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
32
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
valla öyle olmuş.. :D :D
 
Üst Alt