Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mc çamurluk sinyal alıcam ank!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ostim imaj bmwde bulabilirsin

arıyalım fıyat alalım bakalım

---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

duyu ampulu uzerınde tanesı 20 tl.

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 12:40 ----------

25 € + kdv borusanda puahahahah tanesi

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 13:09 ----------

imaj bmw ye dalıyoruz ozman.

cupra tampon olsaydıda yaptırsaydım bende :D

borusan da maşallah fiyata bak :D

bunların siyah çerçevesi var ogünün bahsettikleri çerçevesiz düz turuncu dodik :)

benım bulduklarım orj mını gp camurluk sınyalı efe kafadan bos konusma

ogün senin bulduğun orjinal mini GP çamurluk sinyalinin (dodik) siyah çerçevesi yok bende onu belirttim zaten orhana senin bulduğun yada taktığın yada shopda kullandığın dodiklerde olduğu gibi siyah çerçevesi olmayandan istediğini söyledim. senin istediğinin aksi bişeymi söyledim de ters konuşuyosun ?

bunların siyah çerçevesi var ogünün bahsettikleri çerçevesiz düz turuncu dodik :)

yazdığım yazı gayet açık ve net..

dodik ne biliomusun efe ?

harbı nedemek o ya?

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

ogün senin bulduğun orjinal mini GP çamurluk sinyalinin (dodik) siyah çerçevesi yok bende onu belirttim zaten orhana senin bulduğun yada taktığın yada shopda kullandığın dodiklerde olduğu gibi siyah çerçevesi olmayandan istediğini söyledim. senin istediğinin aksi bişeymi söyledim de ters konuşuyosun ?

yazdığım yazı gayet açık ve net..

bmw nınkılerle mc nınkıler ap ayrı seyler zaten ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt