Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mazot katkısı

Otomotiv sektöründeki profesyonel çalışma hayatımda, Würth firmasından, sorduğum hiçbir test raporu alamadım, veremediler zira böyle bir test yoktu. Zaten bu ürün, aslında, depoda su var ise, bunu yakıt ile karışıtırp , enjektöre yollayıp atarım demekte, umarım yapamaz da, enjektörler sıhhatli kalır. İçten yanmalı benzin-diesel-lpg-npg vs. her motorda kurum ve sakızımsı madde oluşur. Kurum: subaplarda (yoğunlukla) , sakımzı madde de enjektör galerisinde oluşur. Motorunuza değer veriyorsanız: Motorvac firması ürünü Carbon Clean ürününü araştırın. Şahsen depoma-motorumun yağ-su kanallarına hiçbir sıvı katmam.

CR olsak alalımda bizim motorlar CR değil ki ayrıca CR olsada almam ben bunu benim kırsal mazotuma katkı ne gerek:) değil mi ayberk:) iki okur üfler geçer gideriz:)

abi bu common railler çok nazik. keşke tum motorlar direk pompa olsa. motorları euro4 ve 5 yapabilmek için common raile geçtiler ama klasik pompalı motorlar bence daha performanslı.

bu tırda da arabada da böyle valla.

mesela 460 bg man tga duz pompa 480 man tga common rail. 460 olmasına ragmen duz pompa olan araç diğerine göre çok daha atak ve seri

Dizeller için yakıt katkıları pek sağlıklı değil enjektörlerin ayarını bozabiliyo diye biliyorum dizelde enjektör temizlettirmek ve ayar yapılmasıı bile çok zahmetli ve çok iyi bilen biri tarafından yapılmalı ben yakıt katkıları işine pek sağlıklı bakmıyorum abim 1.9tdı da würt dizel katkısı kullandığını gördüm fakat ben genede önermiyorum yakıt katkısı her araca iyi gelmeyebilir enjektörü temizletip memnun kalan insanlar var ama bu işi yapanla alakalı dizelde iyi bir yer bulup orda yaptırmak daha sağlıklı denenmiş ve tavsiye edilen bi yer olması lazım...

Geri
Üst Alt