Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mazda 121 vs. BMW 3.30i

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Başka bir forumdan alıntıdır. BMW bayağı başarılıymış 140'dan sonra arayı açıyomuş puhaha
Mazda 121'de 1.8 16V 140hp'lik motor ve 15" jant var.

http://tinypic.com/player.php?v=66khmw&s=7

"Az önce bmw e46 330i ile denedik kamera aracı mazda2 1.5 0-100 10.4 sn ona göre değerlendirin. Mazda2 deki sesi duyulan uyarı 130 km uyarısı. Aracın nasıl gittiği hakkında yorum yapılabilir. Benim debraj stok vites atarken kaçırıyor birde egzost 1.3 un egzostu orjinalı 51lık benım egzost 35lık. Kesici 7200 de 7500 e kadar rahat cıkar. Ve sonuc 3un sonunda 140dan sonra arayı açmaya başlıyor malum hacim var 3.0 motor Sonuç böyle 330 0-100 6.6sn 140 a kadar aynı gidiyoz arkadan itiş sarmadan kalkıyor ben baya sarıyorum hehe

Kusura bakmayın video kalitesiz çeken kardeşim 330 da arkadaşımın. Eksikleri halledip kaliteli bir video çekcem ama önce stok ufacık debrajdan kurtulmam lazım 180mm debrajın çapı."

kafam 90 derece yatık izledim :D bi ara play tuşu aşağıyı gösteriyo sandım :)

Senin açtığın konuyu göremedim ben bu video'yu aldığın sitede?

BMW'ci arabadan anlamıyo ki. Dese ya 140'dan roll yapalım diye.. Bakalım o zaman kaç tır boyu açıyo puhaha

Ayberk lap top'u sağa yatırıp diktim öyle izledim...:D

Geri
Üst Alt