Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mayham85'in Cuprası :)

ismaiL

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar Emrenin 1.4TSI Görünümlü Cuprası varmış:p

Yarım saatlik yapılmış bir çalışma :) Emre belki stock araba sevgisinden vazgeçer... :)

Orjinal:

mayham.png

Photoshop:

mayhamcuprax.jpg

Süper tek kelime ellerine sağlık kardeşim...

jant + yay bile inanılmaz değiştiriyo arabayı.ellerine sağlık ismail çok güzel olmuş

ismail eline saglık
yine döktürmüşsün

İsmail jantlar tanıdık geldi :D Eline sağlık benim mavi şimşeğinde resimlerini yollayacağım imza yapacağım bir hale getirirsin bende koyarım :D Şöyle beyaz O.Z. jantlı falan yanar dönerli :D

İsmail jantlar tanıdık geldi :D Eline sağlık benim mavi şimşeğinde resimlerini yollayacağım imza yapacağım bir hale getirirsin bende koyarım :D Şöyle beyaz O.Z. jantlı falan yanar dönerli :D

Emrin olur abi :) Ona yanarlı dönerli krom jant kapağı takarız olmazmı :D:D:D

Estafurullah ricamız olur bizim :D Yok yok jantları taktım kafaya ince sık kollu beyaz O.Z. Racing jant olacak. Param olduğunda ilk alacağım şey o olacak zaten :D

Estafurullah ricamız olur bizim :D Yok yok jantları taktım kafaya ince sık kollu beyaz O.Z. Racing jant olacak. Param olduğunda ilk alacağım şey o olacak zaten :D

Abi elimde o janttan var.Birde açılar uyarsa hemen ekleriz senin mavişimşeğe :p

Geri
Üst Alt