Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

maxi 24 ile ilgili bilgisi olan var mı?

şaşırdım... yalnız iyi yönüyle bakıcak olursak senin internette bir reklamın daha olmuş oldu,kötü yönü zaten senden bir para pul çıkmıyorsa sorun yoktur,sanırım yapılaşma içine girmiş bir site..sahibinden nokta com'u kullanarak kendine yol bulmaya çalışıyor belli ki,bu sorun aslında senin değil sahibinden nokta com'un problemi olmuş çünkü onun sitesinden kopyalanmış

zannetmiyorum işin içinde başka bişey var ama

abi benim eski aracım sahibinden. comdayken başka bir satış sitesinden bana telefon geldi. bizim sitemizdede ilanınızın olmasını istermisiniz diye. ücretsiz dediler bende olabilir dedim. ve ilanım o sitede yayınlanmaya başladı ben hiçbir ilan vermediğim halde. bu da öyle bişeydir tek farkı seni arayıp izin almamışlar.

abi benim eski aracım sahibinden. comdayken başka bir satış sitesinden bana telefon geldi. bizim sitemizdede ilanınızın olmasını istermisiniz diye. ücretsiz dediler bende olabilir dedim. ve ilanım o sitede yayınlanmaya başladı ben hiçbir ilan vermediğim halde. bu da öyle bişeydir tek farkı seni arayıp izin almamışlar.

almadılar ben de kendilerine şikayet mektubu yazdım
kimsiniz ne siniz kime sordunuz..diye..

vay be ilginç bir durum ilk defa duyuyorum

varol abi gelişmeleri bekliyoruz altından ne çıkacak bakalım

sahıbınden comdan arac sattım uc bes ay sonra bı sıgorta sırketı aradı aracınızı falan filan dıye devam edıyordu ki...numaramı nerden aldınız dedim.sahıbınden comdan dedı.boyle seylerde olabılıyor çok rahatlar insanlar.

Geri
Üst Alt