Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

max hız

slm arkadaşlar. seat toledo arabamla aksaray konya yolunda gaz ile 220 yi gördüm ayağımı çektim. ancak arba nedense benzinde asla 200 geçmiyor. servise gittim görüştüm neden gazda 220 de benzinde 200 dedim verdikleri cevap gaz sonradan takıldığı için arabadan bağımsızmış ancak benzin içinde fabrikadan çıkarken araba 200 de limitliyorlarmış. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarınız bekliyorum.

Bu dedıklerı delı sacması aska bırsey degıl......Aracıma hıc lpg takılmadı ve dolu bagajla 200 km-h uzerıne cıkabılıyor.

adana-ceyhan otoban duzlugunde (Adanalı arkadaşlar bılırler o duzlugu) 210 u gördüm arac sadece benzınlı lpg ye hayır :D videosunu eklıcem en kısa zamanda :) 2000 cordoba 1.6sr signo

Biraz meyil vardi yoksa bende o kadar cikmasini beklemiyordum

284km gördüm.tır çıktı önüme yavaşladım.
(stage 2+)

Geri
Üst Alt