Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

max hız

GXr 1000 pendik sahil pazarin ora 247 gordum cok kisa surmustu :D

Mehmet peki o zaman anlam veremediğimiz aklıma takılan boradaki o son hızlarda hararetin de hızla aşağı düşmesinin sebebi ne olabilir? çokda önemli değil ama takıldı işte :D:D

Çok basit cevabı var.Aynı olay bende de oldu.Termostat bozuk kucuk bır parca 15 tl ama acık kaldıgı için düşük hızlarda bir problem yok ısıtmadan sıcak hava verır.Sürat artmaya başladıkça hararet aşagıya dogru duser behsettıgın hızlarda 50-60 derece gıbı degerlere dusunuyor.Yanılmıyorsam o sıcaklıklarda bızım aracların motoru zengin karısım ile çalışıyor buda yakıt sarfıyatını bıraz arttırıyor.

1.9tdi 110ps 5 kişi + full bagaj + açık klima : 205km temmuz ayı hararet göstergesi 70te

A3 1.8T Kadran 260 yazıyor, üstünü göremiyorum. Ama 270 civarı olmalı.
Leon Cupra: 265-270

Seat Cordoba 1,6 8v SR 102 beygir gazlı 215 ankara-istanbul ,
Seat Cordoba Vario 1,9 TDI 90'lık 220 km/h bolu - ankara yolu,
Seat TOLEDO 2,0 TDI 140 BEYGİR 230 gerede-istanbul :)

bizim çevre yolunda 1.2 tdi ile 235'i geçtim tam 240a doğru dayandırıyordum ki telefonun alarmı çaldı uyandım :D ben en fazla 171 yaptım o da gösterge hatasıdır büyük ihtimalle arabanın son hız 168

Geri
Üst Alt