Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

max hız

İzmir-Çeşme otobanın da 230 km gördüm daha da gitmiyo zaten :D

bu 8v 1,6 motorlar bir garip, bendeki leonla bayır aşağı en fazla 205 gördüm ki devir kesiciye girdi dahası bir türlü olamadı. aynı motora sahip 2001 bora ile Ankara İstanbul arasında 220km/h gördüm defalarca ama o hıza geldiğinde hararet göstergesi inanılmaz bir şekilde düşmeye başladığı için hem korkmuş gaz kesmiş hemde habire o hızlara çıkıp inmiştik. Hani sonu ne olacak diye merak etmedik değil ama kol çıkartır bişey olur diye hiç cesaret de edemedik.

bu 8v 1,6 motorlar bir garip, bendeki leonla bayır aşağı en fazla 205 gördüm ki devir kesiciye girdi dahası bir türlü olamadı. aynı motora sahip 2001 bora ile Ankara İstanbul arasında 220km/h gördüm defalarca ama o hıza geldiğinde hararet göstergesi inanılmaz bir şekilde düşmeye başladığı için hem korkmuş gaz kesmiş hemde habire o hızlara çıkıp inmiştik. Hani sonu ne olacak diye merak etmedik değil ama kol çıkartır bişey olur diye hiç cesaret de edemedik.

Bunun ndenı 2001 boradakı ayna mahruutı orranının yenı leeona gore daha uzun olmasıdır.Halbukı kullandıkları sanzımanların 1, vıtesten 5, vitese kadar butun oranları aynı tek fark ayna mahrutı.....

valla mehmet aracı aldığımda ilk aylarda yaptım tamamen orjinaldi aracım benim araçta devir kesici var zaten deviri sonuna kadar kullanmıştım aynı zamandada bende chip vardı şimdi söktüm ozamanlar yapmıştım şimdi sorarsan 210 220 anca yapıyorum

Avatarındakı aracsa o hızlaı gormemesi gerkıyor.Chip anca yuzde 8-9 getırır oda gaz tepkımelerı ıyıleşir son hızı attırmaz.Yanlış anlama devırı acsan 8000 d/d yapsan leon o gucle o devrı rampa asagı bıle cevıremez.

vw 1.6 aracı benm aracımda da var 205 fln yaptım ancak arkdasım da 2000 golf var aynı motor onda da var 230-240 yapıyor anlamıs degılım beyınlerı farklı dıye dusunuyorm devır kesıcı sevıyelı farklı bence

Daha once opel grubunda basımıza gelmıştı.Opelın farklı bır modelının parcası takılmıştı arac normalınden daha fazla km gosterıyordu.Aynı model yılından benım arkadastada vardı.zamanında benım kullandıgım megane 1 ıle cok denemıstık golf yanına gelemıyorrdu.

bu yaz bir deneme yaptım. arabada 2 kişiydik. kırmızı ışıktan kalktım bir sonraki kırmızı ışığa tahmini uzaklığı 600-700 metre gibi birşey olması lazım. yol tamamen düz. kırmızı ışığa geldiğimde frene basmak zorunda kaldım ama hızım 230 a dayanmıştı.

Bunun ndenı 2001 boradakı ayna mahruutı orranının yenı leeona gore daha uzun olmasıdır.Halbukı kullandıkları sanzımanların 1, vıtesten 5, vitese kadar butun oranları aynı tek fark ayna mahrutı.....

Mehmet peki o zaman anlam veremediğimiz aklıma takılan boradaki o son hızlarda hararetin de hızla aşağı düşmesinin sebebi ne olabilir? çokda önemli değil ama takıldı işte :D:D

Mehmet peki o zaman anlam veremediğimiz aklıma takılan boradaki o son hızlarda hararetin de hızla aşağı düşmesinin sebebi ne olabilir? çokda önemli değil ama takıldı işte :D:D

benim bundan önceki 3 aracımdada aynı şey oluodu bi arıza göstergesi flan deil bence.o süraatte rüzgarın hızıyla oluşan bi soğutma etkisi olabilir

Geri
Üst Alt