Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

max hız

eveetttt cezalar adresinize postalanıyor arkadaşlar :D:D:D Benim de yaramazlıklarım var, 1,4-16V clioRXT ile 205, 1,6-8V 2006 leonum ile 205, 1,6-8V otomatik 2001 Leonum ile 160 ki arabayı satma nedenimdir, 1,4tsi leon ile 220 gördüm daha üstleri görürmü bilemem yol müsait değildi. Cezalar belli bir süreden sonra gelmiyordu dimi? nerdeyse en yakın son hız denemem 3 ay önceydi.

ne yazıkki 195 üstü yok :D
orjinal jantlarınla bi 10km/h üstüne koyarsın uzun bayır aşşa daha da fazlası için boşa alıp öyle ittirmek gerek, devir kesicin devrede çünkü :D:D:D yada devir kesiciyi iptal ettirmen lazım...

Yahu ne şikayet ediyon, gaza gelince bin ferrariye öyle gazla, leona çamur atmasana :p

2005 meganeII 215 km devir kesiciye girdi - 2006 laguna 2.0T 245 - 2007 citroen c3 210 - 2000 leon 1.6 8v devir kesiciye girmemesine rağmen jant ağırlığından dolayı 210 a yaklaşıor dahada gitmior 17 ağır jantlar ve lpg olmazsa 215 i rahat geçeceğini düşünüorum.

1,2 tsı 190km...otobana çıkamadım daha bi çıksam...ah ah

Eski kasa leon toledolardan hep dogru rakamlar gelmiş.Şanzımanda son hız 216 km-h kadran hata payı ıle beraber 225 km-h saat cıvarı bır hız cıkıyor.:)

kendi aracımla seat leon r 1.6 ibreyi sona dayayıp biraz geçmiştim hızı elektroniğe aldığımda 246 yı gösteriyodu

kendi aracımla seat leon r 1.6 ibreyi sona dayayıp biraz geçmiştim hızı elektroniğe aldığımda 246 yı gösteriyodu

vw 1.6 motoru ıcın 246 km-h cok ıddıalı bır rakamdır.Vw 1.6 motorlarında hep aynı sanzıman oranları farklı ayna-mahrutı oranları kullanıyor.Bu sanzımanlar ıcınde 246 km-h yapabılecek orana sahıp bır 1.6 vw motoru yok.!.6 bu hızları yapabılıyorsa mılletın cupraya o kadar para vermesı yanlıştır.Buyuk ıhtımal sızın ıbrede bir hata oluşmuştur.

Bu arada o hızı gordugunuz arac neydi.

vw 1.6 motoru ıcın 246 km-h cok ıddıalı bır rakamdır.Vw 1.6 motorlarında hep aynı sanzıman oranları farklı ayna-mahrutı oranları kullanıyor.Bu sanzımanlar ıcınde 246 km-h yapabılecek orana sahıp bır 1.6 vw motoru yok.!.6 bu hızları yapabılıyorsa mılletın cupraya o kadar para vermesı yanlıştır.Buyuk ıhtımal sızın ıbrede bir hata oluşmuştur.

vw 1.6 aracı benm aracımda da var 205 fln yaptım ancak arkdasım da 2000 golf var aynı motor onda da var 230-240 yapıyor anlamıs degılım beyınlerı farklı dıye dusunuyorm devır kesıcı sevıyelı farklı bence

valla mehmet aracı aldığımda ilk aylarda yaptım tamamen orjinaldi aracım benim araçta devir kesici var zaten deviri sonuna kadar kullanmıştım aynı zamandada bende chip vardı şimdi söktüm ozamanlar yapmıştım şimdi sorarsan 210 220 anca yapıyorum

Geri
Üst Alt