Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

max hız

Ankarada eskişehir yolu güzergahında lpg ile 215km hızı gördüm benzinde ne olacağını tahmin bile edemiyorum....

hız felakettir ben 1.2 tdi ile 168 gördüm ama 1 kez deneme amaçlı.

deneme amaçlı;

arkadaşım arabayla, şahin 1999 model lpg li motor fabrika çıkışllı ; 180 km/h

kendi arabamla daha 160 diyemedim ama kardeşim 200ü gördüm dio:D

Ben ankara istanbul otobanında düz yolda lpg ile 210 benzinle 210 yaptım. Direksiyonda hafif bir titreme hissettim. Tahminen 220 yapar. 6000 devirde 210 yapıyor. 1.6 16v 2002 signo plus.

Ibizamla 189 arkadan ittim 190 a çıktı :D azıcık yokuşun faydası var

sattığım e46 m3 ile 300km gördüm çok güzel bir duygu :) cupra ile 280 gördüm s2000 ile 270

eski aracım olan alfa 156 1.6 twinspark ile şam yolunda 245 i rahatlıkla gördüm.şimdiki aracım leon da ise kayseri yolunda en son 190 ı gördüm...her ikiside benzinliydi.çok fazla yakardı ama alfadaki üstten çift eksantirikli motor gibi güçlüsünü görmedim...

Ibıza Sc 1.6yla 177 gordum.. gecenin bi yarısı birinci kopru- kadıkoy arasında, arkamdan gelen cupra vardı. ( kim bilmiyorum..:rolleyes: ) pesimden ayrılmadı biturlu, ben yavaslıyorum o yavasliyo, ben bastıkca o basıyodu.. en son yol vermek durumunda kaldım, bastı gecti bide slm verdi, zaten o gun bu gundur cupraya daha bi sempatim var :D:D

Geri
Üst Alt