Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mavi candir

led çalışması tamam

16cdf48
eline sağlık muhammetcim gözümü aldı yaa laa :) bu led nasıl bir leddir kullandığın ürünü tarif edebilirmisin takmadan önceki görsel resmi falan paylaşırsan ...aracına zarar vermesin sonra ondan dedim

@kirlisakal metin abim farları actirmadim buhar ve su alma riskine karşın plastik hortum gibi birsey direk parklar dan alınıyor arıza lambası da yakmadi slikon lâ farların üstünden Monte edildi

16cdf48

@kirlisakal metin abim farları actirmadim buhar ve su alma riskine karşın plastik hortum gibi birsey direk parklar dan alınıyor arıza lambası da yakmadi slikon lâ farların üstünden Monte edildi

16cdf48
hmmm ürün nasıl bişi led ampulu merak ettim...led cok cabuk ısınan bişidir özellikle farlarda xenon gibi kitsiz kullanılamaz...benım cordoba nın arka plaka aydınlatmasına cree en kaliteli phliips sofit beyaz led taktımda ..baya uzun kullandığım halde iyi dayandı duylar erimiş mahvetmiş...sıfır servisten bi cift orjınalleriyle değiştirdim orjınale döndüm beyaz olmaktan vazgectim :) osram sarı sofit göndermişler içinde hazır... kırmızı film cektim kırmızı aydınlatıyor :) sadece ön arka yan sinyallerde led var+geri vites ve arka sis... o da sürekli yanmadığı için zararı yok...

e292e761a2c343d88d302e3056c3edc5.jpg
adı led hortum abi isinma testi yapıp yarın yazarım

16cdf48

e292e761a2c343d88d302e3056c3edc5.jpg
adı led hortum abi isinma testi yapıp yarın yazarım

16cdf48
hahahahaha yazma yazma illa ki muhamet usta akşam akşam güldürdün beni videoda pek dikkat etmemişim ben ampulleri ledle değiştirdin sandım ödüm koptu ne bileyim içine hortum salladığını prostat varmış gibi :D bundan bişi olmaz yahu gündüz farı niyetine kullanırsın işte...iyi olmuş bence videoyu dikkatlı bakınca anladım eline sağlık hacım...

hahahahaha yazma yazma illa ki muhamet usta akşam akşam güldürdün beni videoda pek dikkat etmemişim ben ampulleri ledle değiştirdin sandım ödüm koptu ne bileyim içine hortum salladığını prostat varmış gibi :D bundan bişi olmaz yahu gündüz farı niyetine kullanırsın işte...iyi olmuş bence videoyu dikkatlı bakınca anladım eline sağlık hacım...

16cdf48

Geri
Üst Alt