Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

matlaşan ve sararan farlar hak.

ibrahim411

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
2004 cordoba sahibiyim. Aracımın farları sararmış vaziyette. Bunun aydınlatmayıda düşürdüğünü düşünüyorum. Piyasada parlatanlar var. Tabi 60-80tl arasında değişiyor. Farları nasıl parlatabilirm. Kendi deneyen yada tavsiyede bulunacak arkadaşım var mıdır?

Hayırlı günler . . .

bir dış macunu ve fırçayla diş temizler gibi fırçalandığında farların temizlendiğini duymuştum.bi araştırın derim..

+konu takip meiguars ın far parlatıcılarını çok söylüyorlar ama denemek kısmet olmadı çözümünü bulursanız aynı sıkıntının bilgi verirseniz sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

+konu takip meiguars ın far parlatıcılarını çok söylüyorlar ama denemek kısmet olmadı çözümünü bulursanız aynı sıkıntının bilgi verirseniz sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkürler. Araştıracağım. Komple değiştireyim dedim pahalı geldi.

İnce zımparayla farın üstündeki sararmış tabakayı su ile zımparalayarak alıyorsunuz sonra polisaj makinasıyla farlara güzelce pasta yapıyosunuz eski halinden kat kat güzel oluyor. Daha da iyi parlatma yolu yok en iyi yöntem b

Ben eski arabama diş macunu ile yaptım Biraz Temizlemişti başka bir ilaçı vardır yada oto kuaförler de parlatıyorlar orda yaptır hem daha sağlıklı olur

Arkadaşımın 2003 Micra aracı da çok kötü vaziyetteydi. Ustanın biri Cif ile bulaşık süngerinin sert yüzeyini kullanarak silin dedi. Sildik cillop gibi oldu. Resmen kör gidiyormuşuz dedik :) 3-4 Ay sonra yine eski halini aldı yanlız.
Geçici çözüm olarak deneyebilirsiniz.

diş macunu ya da özel far temizleme ilaçları var..kendinizde yapabilirsiniz...

Oyle bi fiyat cektilerse iyi valla ben ic dis temizlik icin 200 tl fiyat almistim icten de olabilir kirlilik

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt