Mate Black or White? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Mate Black or White?

Mate Black or White

• Kullanılan toplam oy
    9

metin tas

Kayıtlı Üye
Aracımı kaplatmayı düşünüyorum sizce renk mat siyah mı yoksa mat beyaz mı olsa güzel olur?

ayrıca maliyeti nedir Antep'te 1200-1300 arasında değişiyor fiyatlar
Sonax 1200 istedi
3M 1300 istedi
Diğer illerde fiyat nedir yaptıran arkadaşlar fiyat konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

ZGR

Kayıtlı Üye
mat siyah leona yakışıyo
ayrıca da muayene ıcın sıkıntı olmaz sonucta sıyah diye dusunuyorum dogru mu bılmem

metin tas

Kayıtlı Üye
mat siyah leona yakışıyo
ayrıca da muayene ıcın sıkıntı olmaz sonucta sıyah diye dusunuyorum dogru mu bılmem
öyleymiş bir arkadaşımın BMW si beyazdı mat siyah kaplattı ruhsata siyah yazdırdı o yüzden bendekinde değişiklik gerekmeyecek

ZGR

Kayıtlı Üye
usta nickli zafer abinin arabası mat sıyah ıstersen onun resımlerını bulabılırsen bak
birde mra23 nickli muratın aracıda mat beyazdı senın ıcın bi fikir olur :)

metin tas

Kayıtlı Üye
Bugün dersteyken Görkem'le buna baktık GMG garajın facebooktaki albümlerinden mükemmel işçilikler var ben burada öyle yapan yer görmedim Sonax ve 3M dahil....

- 48 -

Kayıtlı Üye
kişisel fikrimi söylüyorum mat siyah her araçta güzel durmuyor..porsche bmw mercedes gördüklerimin arasında var..mahallede mat siyah leon görmüştüm beğenmedim..mat beyaz leon da canlı olarak görmedim..o yüzden birşey diyemeyeceğim..ama oyumu beyazdan yana kullandım..ama şu da bir gerçek ki..şu anki siyah rengi çok güzel..yani parlak siyah..fiyata gelince fiyatlar güzel..ama burda fiyatlardan daha çok işçilik önemli..eğer kıvrımları..köşeleri kaplarken söktükleri parçaların girintilerini yapamazlarsa çok sırıtır...fiyatı aldığın ..yerdeki yapılmış işçilikleri canlı görebilme şansın oldu mu..olabilir mi..bir kaç örneğe bakabilirsen çok iyi olur..sonradan canının sıkılmaması için bir bakarsan iyi olur..

kamikaze

Kayıtlı Üye
Bence denemelik olarak tavanı kaplatın, 2-3 defa yıkatın, sildirin, görünümü kontrol edin derim.

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
aracının rengi ne güzel oynama bence