Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mat beyaz

bu arada sakın fırca ıle yıkatma abı bırsey olmaz bu folyo falan dedıklerınde ınanma cızer morelını bozar ...mat folyoda gozukuyor cızıkler hep gule gule kullan...

teşekkürler ömer kendim yıkıyorum aracı bide cupra tampon siparişi verdim hafta sonu onu takıcaz,

Hayırlı olsun, 3-4 yıkama sonrası fotoğraflarını da paylaşır mısınız? Meguiars ın 34 nolu Final Inspectiıon ürünü vardır, Standox oto nalburunda bulunur, 3.78 lt dir 110 TL civarı sanırım. Bu ürünü tavsiye ederim, amatör kullanımda 5/6 yıl idare eder sanırım. Cilalı boyada çok iyi sonuç verir (cilasız pasta ihtiyacı olan boyada nafile) yıkama sonrası kuru boyaya eser miktarda fıslanır, hatta havaya fıslyaıp yüzeye düşen damlacıkları kaliteli mikrofiber bez ile silip sonra kuru tarafı ile parlatarak kullanılır, 2 yıkamada bir bunu yaparsanız, çok iyi bir parlaklık ve hafif tarafından devamlı koruma sağlarsınız.
Diğer ürün de yıkama sonrası ıslakken kullanılan Sonax hızlı ciladır.

Hayırlı olsun, 3-4 yıkama sonrası fotoğraflarını da paylaşır mısınız? Meguiars ın 34 nolu Final Inspectiıon ürünü vardır, Standox oto nalburunda bulunur, 3.78 lt dir 110 TL civarı sanırım. Bu ürünü tavsiye ederim, amatör kullanımda 5/6 yıl idare eder sanırım. Cilalı boyada çok iyi sonuç verir (cilasız pasta ihtiyacı olan boyada nafile) yıkama sonrası kuru boyaya eser miktarda fıslanır, hatta havaya fıslyaıp yüzeye düşen damlacıkları kaliteli mikrofiber bez ile silip sonra kuru tarafı ile parlatarak kullanılır, 2 yıkamada bir bunu yaparsanız, çok iyi bir parlaklık ve hafif tarafından devamlı koruma sağlarsınız.
Diğer ürün de yıkama sonrası ıslakken kullanılan Sonax hızlı ciladır.

ilgi ve alakanız için teşekkürler ama benim anladığım kadarı ile sizn bana tavsiye ettğiniz ürünler cila parlaklık kazandırıyor ben sadece lekeleri çıkarmak istiyorum aracım mat beyaz folyo

hayırlı olsun güle güle kullan ben hastasıyım bu mat beyazın bence çok güzel olmuş çiziksiz kullanman dileğiyle ;)

Geri
Üst Alt