Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MAT BEYAZ MRA23 by GMG garage...

MRA 23

Kayıtlı Üye
GMG garage gururla sunar arkadaşlar...Mustafa Baranlı ve ekibinin titiz çalışmaları sonucu aracım mat beyaza kaplandı...TR'de ilk sanırım,yapım aşamasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum...Yorumlarınızı bekliyorum...:) telefonla çektiğim resimleri paylaşıyorum...

img0795j.jpg

img0803k.jpg

img0813w.jpg

img0824d.jpg

img0825af.jpg

img0841k.jpg

getattachment1cb.jpg

getattachment2vn.jpg

getattachment3b.jpg

Of diyorum çok yakışıklı olmuş kereta... :) Maşallah gmg garageninde eline sağlık güzel iş çıkartmış. Bu arada daha önce aux ( Volkan ) siyah aracını beyaza kaplatmıştı leon olarak :)

of of cok guzel olmus
gule gule kullan

çok güzel olmuş Mertcim, güle güle kullan

olum arabanı cızmessem sen gor bundan sonra senı haraca baglıcam her ay para yollucan yoksa cızerımmmmm

Güzel olmuş mert güle güle kullan

mert zaten arazın beyazdı negerek vardı bukadar masrafa başka birşeyler yapsaydın bi-xenon gibi ama genede hoş olmuş mat beyaz :D

çok güzel olmuş güle güle kullan. arabayı satmassam bende düşünüyorum böyle bişey

Geri
Üst Alt