Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maşukiye Organizasyonu Fotoğraflar!..

img6433p.jpg

img6437c.jpg

img6444i.jpg

img6446u.jpg

img6453vy.jpg

img6454v.jpg

img6458c.jpg

img6459vz.jpg

img6463j.jpg

img6465t.jpg

img6467t.jpg

img6468f.jpg

img6486u.jpg

img6492m.jpg

Bu arada fotoğrafların çoğunu kıvanç çekti :) o kadar çok var ki ekle ekle bitmiyor

benim enseye bakın ya bu yemek yedikten öncemi çekildi sonramı burçak ????

Değişik, farklı, güzel bi gündü resimler harikaaa ve Burçak ablanın makinadan kim çekti fotoları sırf koca burnum çıkmış helal nası yakaladıysaa :D

Hepinizin ayağına sağlık, resimleri çekenin ellerine sağlık
Süpersiniz !!!

Başta organizasyon için Tarık kardeşime ve İzmit tayfasına,sonrasında sıcak karşılamaları ve gün boyu süren güzel sohbetleri için tüm SCW ailesine çok teşekkür ederim. Bir sonraki organizasyonda görüşmek buluşmak dileği ile...

ilk defa bir organizasyona katıldım.Gerçekten çok keyifli,hareketli ve samimi bir ortamdı.Emeği geçen herkese teşekkürler... :)
Ayrıca Biraz duman attırdım :) ama arabamın motorunun açıldığını hissettim inşallah başka bişey yoktur.Yarın servise gideceğiz bakalım...

ilk defa bir organizasyona katıldım.Gerçekten çok keyifli,hareketli ve samimi bir ortamdı.Emeği geçen herkese teşekkürler... :)
Ayrıca Biraz duman attırdım :) ama arabamın motorunun açıldığını hissettim inşallah başka bişey yoktur.Yarın servise gideceğiz bakalım...

Birazmı?????

Umarım birşey yoktur...

Evet o dumandan bizde birbirimize giriyoduk hahahah :D sağlık konusunda sıkıntı olmadı Allaha şükür

Geri
Üst Alt