Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maslak Oto Sanayide tanıdğı olan ?

oluruz neden olmayalım.2aya yakın oldu 1.6 sport upa 250ye aldık yine fakat dediğim gibi dizellerinkine yorum yapmıyorum farklı olabilir.0551 411 98 81 yarın bana bi hatırlat net fiyat alıyım,taktırması da dediğim gibi normalde sende baktın belki 100 120den aşaya girmiyolar tamirciler,75e taktırırım sana nerden alırsan al...

Tamam yener yarın mesj atarım sana hatırlatırım yine çok saol

arkadaşlar yayı aldım patriot üyesi mehmet bey bana çok yardımcı oldu ona çok teşekkür ederim.Birtek yayları takmak kaldı :)

Teşekkür ederim cezmi abi ayrıca bugün efe polyestere marşpiyel ve spoilermıda taktırdım onlarada teşekkür ederim 2 günde hazırladılar

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Teşekkür ederim cezmi abi ayrıca bugün efe polyestere marşpiyel ve spoilermıda taktırdım onlarada teşekkür ederim 2 günde hazırladılar

erim yayları eryada 100tlye taktırdım ben..rot ayarınıda yaptılar :)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
hadi ya bugün ümraniyeye gittim keşke eryayada gitseydim taktırırdım.Ama yaylarım eibach marka takarlar mı orda ?

Konuyu yeni gördüm, MAslak Sanayiye gelebiliyorsanız yakınsanız, getirn yayları, eleman taksın, ücret sormayalım ayıp

Geri
Üst Alt