Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maslak meguiars ile bağlantısı olan :)

erim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımı alalı 4-5 ay oluyor ve hiç boya koruma-parlatma yaptırmadım malum kışa da giriyoruz ondan düşünüyorum yaptırmayı var mı tavsiye edebilcek ve tanıdığı olan güzel bir fiyat alsamda yaptırsam :)

Meguiars sürekli el değiştiriyor. Bir beğenilen el değiştirildiğinde beğenilmeyebiliyor. O yüzden dışarıda meguiars, sonax, ziebart gibi yerlere tam anlamıyla kefil olamıyorum. Dünde würthün yetkili uygulama merkezinde aracımı yıkattım, nasıl yıkadıklarıyla ilgili olarak başka bir konuda yorumlarımı paylaşırım.
Dilerseniz ben yardımcı olabilirim. Chemical guys markası ile boya koruma paketi ile 40TL'lik cila sizde kalır. İlk korumayı ben yaparım.Canınız istediğinde aracınıza cilayıda kendiniz yaparsınız :)

boya parlatma ve koruma istiyorum bana ne kadar maliyeti olur ozelden yazarsan sevinirm

Toplum içinde fisirdasmayin ayıp :))) buraya yazın bizde bilelim belki bende yaptırdım belli olmaz

birde gecen gun meguiars maslaktaydim btane lambo gallardoya boya koruma yapiolardi baya hosuma gitti :)

Son kat (Meg 21) ile yapılsın istemi ile rakam alın derim.

Geri
Üst Alt