Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Toplama

2 yada 3 gün içerisinde geniş çaplı bir liste buraya yazacağım kardeşim.. neden 2-3 gün diye sorarsan, bu aralar biraz yoğunum

Merhaba

6 binlik butce ile toplanacak sistemden beklentin ne olacak oncelik bu
Eger ki video izleyip film cekirdek youtube sosyal media diyorsan hic 6 binlik bi sistem toplama git direk caspere

Ben oyun oynayacagim fps lazim autocad solid gibi programlar kullaniyorum diyorsan o ayri

Ama sahsi fikim boyle bi sistem icin intel tabanli degil yeni nesil amd tabanli sistem topmaki uzun vadeden sonra ufak degisiklerle guncelligini koruyabilsin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
6 bin bütçeli bilgisayar beklentilerimi ilk mesaja yazdım..
Sadece video değil. Genel de son çıkan oyunlar için böyle bir bilgisayar istiyorum.
AMD olarak oneriniz varsa beklerim...

6 bin bütçeli bilgisayar beklentilerimi ilk mesaja yazdım..
Sadece video değil. Genel de son çıkan oyunlar için böyle bir bilgisayar istiyorum.
AMD olarak oneriniz varsa beklerim...

Eger ki oyun vs düşünüyorsanız

600 w corsair CP-9020182-EU SF600 600 WATT 80 PLUS power suply

Ekran kartı için GİGABYTE GV-NV1070G1 256 bit 8 GB

CPU için AMD RYZEN 7 7200 Am4 soket 4.1 ghz stock işlemci

Anakart için GİGABYTE B450 AORUS ELİTE ATX MOTHERBOARD

Ram için KİNGSTON HYPERX FURY BLACK 8Gb CL15 2400mHz 2 adet

SSD İcin KİNGSTON 480GB A1000 serisi

Tabi bu sistemi ve işlemciyi soğutacak muhtelif soğutma seçenekleri

İlerleyen zamanlarda da bu sistemi sadece ekran kartı ve RAM ile daha da güçlendirebilirsiniz

İ.ERDAL

Geri
Üst Alt