Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marşpiyelim Ezildi. :(

Abi araba lastiğine kadar stock.
Lastiği bile değişmedi. 13 binde araba sadece şunları yaptım üstüne plakalık söküldü ön arka plaka yapıştırıldı ve güzel durduğu için yeşil Sibop kapakları taktım .
Şimdi araba stock olduğu için sırıtacak die dsnyrm babamda düşündü spor marşpiyelmi taksam die. Apaçi durur dedim güzelini bulursam takarım

Abi araba lastiğine kadar stock.
Lastiği bile değişmedi. 13 binde araba sadece şunları yaptım üstüne plakalık söküldü ön arka plaka yapıştırıldı ve güzel durduğu için yeşil Sibop kapakları taktım .
Şimdi araba stock olduğu için sırıtacak die dsnyrm babamda düşündü spor marşpiyelmi taksam die. Apaçi durur dedim güzelini bulursam takarım

Stock Arabada da gayet şık duruyor bence:eek:key:

geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim abilerm.

ya babamda düşünüyordu zaten ilk önce dedi takalımmı fln diye. bende yok apaçi durur fln dedim ama düzgün spor marşpiyele benziyor linkteki 2 tanesinin fiyatı 80 100 tl mi yoksa tanesinin mi ..? zaten arabanın oynayacak yerini arıyorum neresiyle oynasam die hazır babamda ikna olmusken ben bişeyler yapmaya çalışayım. bu arada cam filmi yasağı kalktı mı .?

geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim abilerm.

ya babamda düşünüyordu zaten ilk önce dedi takalımmı fln diye. bende yok apaçi durur fln dedim ama düzgün spor marşpiyele benziyor linkteki 2 tanesinin fiyatı 80 100 tl mi yoksa tanesinin mi ..? zaten arabanın oynayacak yerini arıyorum neresiyle oynasam die hazır babamda ikna olmusken ben bişeyler yapmaya çalışayım. bu arada cam filmi yasağı kalktı mı .?

100 tl her türlü yaptırısın cam filmi de yaptır öle perdesiz ev gibi dolaşma ortalıkta ceza yiyen yok yakın zamanda ama o konuda çıkan kanun daha yürürlüğe girmedi bildiğim kadarıyla:eek:key:

bi kesin bilgi gelsin doğru. bi çevirme yaparsa polis bi sorarım kalkıtmı diye.

biriyle konuştum telefonda sağ ve sol marşpiyeli 80 tl ye veriyor zeytinburnunda . astar boyalı. şimdi iki sorum var ben bu marşpiyelleri boyattırırsam kaç tl tutar.? takarken marşpiyel delinicek üstünemi oturtturulacak yoksa üzeirndeki sökülüp yenisimi takılacak.? sacın üstümi olacak .?

Geri
Üst Alt