Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marmariste Kiralık Daire Arıyorum

#ismail

Kıdemli Üye
Selam scw üyeleri...
Bildiğiniz gibi yeni tayin yerimiz Marmaris.

Ailemle beraber oturabileceğim, temiz (mümkünse yeni/yeniye yakın) , güvenlikli bir yerde, 2+1 açık mutfaklı (olabilir), eşyasız, makul fiyatlı, yazlıkçıların oturduğu yerden daha çok yerel halkın oturduğu yerlerde kiralık daire arıyorum. sezon hala devam ettiğinden ev bulmak bu sıralar çok zor. olanlarda çok fazla istiyorlar. zamanım var, sezonun bitmesini bekliyorum ama aramaya da devam ediyoruz.
özellikle Marmaris scw üyelerinin dikkatine...
bildiğiniz, tanıdığınız, kendinize ait ya da bizlere yardımcı olabilecek birileri varsa sizlerden yardım bekliyorum.
teşekkürler...

ismail allah kolaylık versin kardeşim

ismail çocuklar kalsın sen git işe başla sezon geçsin kafana göre ev bul evi öyle taşı anasın satayım

kardeşim çanakkaleye tayin oldu biliyorsun ev alıcaz ona 3 aydır kafamıza göre ev bulamadık en son yapmaya karar verdik bizde işin zor :(

Hayırlı ugurlu olsun kardeşim,bildigim kadarıyla Marmariste üyemiz yok,taramadada çıkmadı..Artık yaz ayında ziyarete geliriz o taraflara,tatilde oldugumuzda:)

ismail çocuklar kalsın sen git işe başla sezon geçsin kafana göre ev bul evi öyle taşı anasın satayım

kardeşim çanakkaleye tayin oldu biliyorsun ev alıcaz ona 3 aydır kafamıza göre ev bulamadık en son yapmaya karar verdik bizde işin zor :(

abi öyle yapıcaz bizde, ev bulana kadar bekarlık sultanlıktır diyeceğiz.

- - - Updated - - -

Hayırlı ugurlu olsun kardeşim,bildigim kadarıyla Marmariste üyemiz yok,taramadada çıkmadı..Artık yaz ayında ziyarete geliriz o taraflara,tatilde oldugumuzda:)

sağol abi.
herzaman bekleriz. ama önce bi ev bulmalıyım.

Selam scw üyeleri...
Bildiğiniz gibi yeni tayin yerimiz Marmaris.

Ailemle beraber oturabileceğim, temiz (mümkünse yeni/yeniye yakın) , güvenlikli bir yerde, 2+1 açık mutfaklı (olabilir), eşyasız, makul fiyatlı, yazlıkçıların oturduğu yerden daha çok yerel halkın oturduğu yerlerde kiralık daire arıyorum. sezon hala devam ettiğinden ev bulmak bu sıralar çok zor. olanlarda çok fazla istiyorlar. zamanım var, sezonun bitmesini bekliyorum ama aramaya da devam ediyoruz.
özellikle Marmaris scw üyelerinin dikkatine...
bildiğiniz, tanıdığınız, kendinize ait ya da bizlere yardımcı olabilecek birileri varsa sizlerden yardım bekliyorum.
teşekkürler...

Yeni görev yerin hayırlı uğurlu olsun kardeşim... muvaffakiyetler diliyorum... ev konusunda yardımcı olmaya çalışırım ama yıllardır görmediğim bir arkadaşım var eğer ulaşabilirsem...

Geri
Üst Alt