Marmariste Kiralık Daire Arıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Marmariste Kiralık Daire Arıyorum

#ismail

Kayıtlı Üye
Selam scw üyeleri...
Bildiğiniz gibi yeni tayin yerimiz Marmaris.

Ailemle beraber oturabileceğim, temiz (mümkünse yeni/yeniye yakın) , güvenlikli bir yerde, 2+1 açık mutfaklı (olabilir), eşyasız, makul fiyatlı, yazlıkçıların oturduğu yerden daha çok yerel halkın oturduğu yerlerde kiralık daire arıyorum. sezon hala devam ettiğinden ev bulmak bu sıralar çok zor. olanlarda çok fazla istiyorlar. zamanım var, sezonun bitmesini bekliyorum ama aramaya da devam ediyoruz.
özellikle Marmaris scw üyelerinin dikkatine...
bildiğiniz, tanıdığınız, kendinize ait ya da bizlere yardımcı olabilecek birileri varsa sizlerden yardım bekliyorum.
teşekkürler...

YEKTA

Kayıtlı Üye
ismail allah kolaylık versin kardeşim

YEKTA

Kayıtlı Üye
ismail çocuklar kalsın sen git işe başla sezon geçsin kafana göre ev bul evi öyle taşı anasın satayım

kardeşim çanakkaleye tayin oldu biliyorsun ev alıcaz ona 3 aydır kafamıza göre ev bulamadık en son yapmaya karar verdik bizde işin zor :(

Lejyoner

Administrator
Hayırlı ugurlu olsun kardeşim,bildigim kadarıyla Marmariste üyemiz yok,taramadada çıkmadı..Artık yaz ayında ziyarete geliriz o taraflara,tatilde oldugumuzda:)

#ismail

Kayıtlı Üye
ismail çocuklar kalsın sen git işe başla sezon geçsin kafana göre ev bul evi öyle taşı anasın satayım

kardeşim çanakkaleye tayin oldu biliyorsun ev alıcaz ona 3 aydır kafamıza göre ev bulamadık en son yapmaya karar verdik bizde işin zor :(
abi öyle yapıcaz bizde, ev bulana kadar bekarlık sultanlıktır diyeceğiz.

- - - Updated - - -

Hayırlı ugurlu olsun kardeşim,bildigim kadarıyla Marmariste üyemiz yok,taramadada çıkmadı..Artık yaz ayında ziyarete geliriz o taraflara,tatilde oldugumuzda:)
sağol abi.
herzaman bekleriz. ama önce bi ev bulmalıyım.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Selam scw üyeleri...
Bildiğiniz gibi yeni tayin yerimiz Marmaris.

Ailemle beraber oturabileceğim, temiz (mümkünse yeni/yeniye yakın) , güvenlikli bir yerde, 2+1 açık mutfaklı (olabilir), eşyasız, makul fiyatlı, yazlıkçıların oturduğu yerden daha çok yerel halkın oturduğu yerlerde kiralık daire arıyorum. sezon hala devam ettiğinden ev bulmak bu sıralar çok zor. olanlarda çok fazla istiyorlar. zamanım var, sezonun bitmesini bekliyorum ama aramaya da devam ediyoruz.
özellikle Marmaris scw üyelerinin dikkatine...
bildiğiniz, tanıdığınız, kendinize ait ya da bizlere yardımcı olabilecek birileri varsa sizlerden yardım bekliyorum.
teşekkürler...
Yeni görev yerin hayırlı uğurlu olsun kardeşim... muvaffakiyetler diliyorum... ev konusunda yardımcı olmaya çalışırım ama yıllardır görmediğim bir arkadaşım var eğer ulaşabilirsem...