Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

markafoni alış veriş sitesi

sıra var oylama var...var da var...

ayrıca

"Markafoni'nin resmi uygulaması değildir. Davetiye bir Markafoni üyesi adına otomatik olarak gönderilecektir."

yazıyor...dikkat etmek lazım...

davetiye gönderdim

varda var diye saydıklarının hiçbiri yok keşke zaman ayırıp baksaydın verdiğim linke. ayrıca ben ve tanıdığım 4-5 kişi bu şekilde üye olduk hiçbir sorun teşkil etmedi şu zamana kadar. davetiyeyle üye olunmada sadece davet gönderen davet ettiği alışveriş yaptığı takdirde alışveriş kuponu kazanıyor sadece bu avantajı var.

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

sen insanlara davetiye göndererek alışveriş kuponu kazanmak adına bu uygulamayı siteye sunmuş olmayasın ? sonuçta bu davetiye işi tekel değil ve azcık araştırılırsa başka kollardan da sözkonusu siteye erişim mümkün :D

varda var diye saydıklarının hiçbiri yok keşke zaman ayırıp baksaydın verdiğim linke. ayrıca ben ve tanıdığım 4-5 kişi bu şekilde üye olduk hiçbir sorun teşkil etmedi şu zamana kadar. davetiyeyle üye olunmada sadece davet gönderen davet ettiği alışveriş yaptığı takdirde alışveriş kuponu kazanıyor sadece bu avantajı var.

bakmadığımı nerden biliyorsun ??

elbet de baktım

ancak markafoni sayfasında üyelik bekleyenlerin bu şekilde kayıt olanlar olduğunu düşündüğüm için öyle yazdım...

peki üyelik bekleyenler nasıl başvuruyor ?????

diğer taraftan bu markafoni ye ait bir uygulama değil...anladığım kadarı ile...yani resmi bir şey değil
bu durumda bunlar üye veritabanına nasıl ulaşıyorlar ?? hesaplar yada mailler tehlike altında olmuyor mu ???

bunu markafoniye sormam lazım

bu arada onlarca üye davet ettim ama sadece 1 kişiden 10 lira kazandım :)

bakmadığımı nerden biliyorsun ??

elbet de baktım

ancak markafoni sayfasında üyelik bekleyenlerin bu şekilde kayıt olanlar olduğunu düşündüğüm için öyle yazdım...

peki üyelik bekleyenler nasıl başvuruyor ?????

diğer taraftan bu markafoni ye ait bir uygulama değil...anladığım kadarı ile...yani resmi bir şey değil
bu durumda bunlar üye veritabanına nasıl ulaşıyorlar ?? hesaplar yada mailler tehlike altında olmuyor mu ???

bunu markafoniye sormam lazım

bu arada onlarca üye davet ettim ama sadece 1 kişiden 10 lira kazandım :)

kesinlikle haklısın mailler tehlike altındamı diye bende başta düşünmüştüm.
fakat ben sitenin bir açığının bulunduğu kanısındayım. şöyleki ben o adresi zaten gazetede okudum bir köşe yazarının siteyi överkenki siteye giriş için davetiye burdan ediniliyor yazısından.
şuna dikkat etmeni isterimki uzun zamandır sitedeki " gelecek üyeleri siz belirleyin" kısmında "10 kişiyi geçtiğinde davet et butonuna basıp dilediğiniz üyeyi siteye davet etmiş olucaksınız" yazıyor. fakat ordaki kişilerin yazıları isimleri vs değişmesine ramen nedense hep 9 kişide kalınıyor ne artıyor ne azalıyor. + çok sık takip etmeme ramen diğer üye olmayı bekleyenler nedense siliniyor yada birşey oluyor sistemden gidiyor? dolayısıyla orası inandırıcı gelmiyor kesinlikle bana.
sitede çok güzel ürünler var hatta olumlu yorumlar okudum çok internetten üye olmadan önce yine de girilesi bakılası zaman zaman da birşeyler sipariş edilesi bir site (iyi bir fiyat araştırması yapılması şartıyla)

Geri
Üst Alt