Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marenello'yu Massa Ziyaret Etti..

YCO

Kayıtlı Üye
Felipe Massa Macaristan Grand Prix'indeki kazasının ardından ilk kez Pazartesi günü Ferrari'nin Maranello'daki merkezini ziyaret etti.

felipe-massa-face-2.jpg

Brezilyalı pilotunun planları arasında Ferrari'nin simülatör çalışma, teknik toplantılar ve Avrupa'ya dönüşünü takiben fiziksel antremanlar bulunuyor. Massa ayrıca GP2 lastikleri ile F2007 kokpitinde test yapmayı da umuyor fakat Ferrari bu konuda henüz belirli bir gün kararlaştırmış değil. Ayrıca takım testin bu hafta olabileceğini de reddediyor.

Ferrari.com'a konuşan Massa "Sonunda evime döndüm." dedi ve şöyle devam etti: "Burası benim ikinci ailem ve onları tekrar görmek için sabırsızlanıyorum, uzun yıllardır çalıştığım bütün bu insanlar bu zor günlerimde bana çok yakındılar."

"Artık gerçekten şunu söyleyebilirim ki tekrar çalışmalara başlıyorum. Yapacak çok iş var fakat mutluyum. Maranello'da olmayı seviyorum."

Takım patronu Stefano Domenicali de Massa'nın geri dönmesinden dolayı mutlu.

"Felipe'nin tekrar bizimle olması güzel ve O'nu tekrar kucaklayabileceğim için mutluyum. Birlikte Başkan Luca di Montezemolo'yu aradık ve Felipe'ye merhaba demekten dolayı mutluydu, çalışmalarında iyi olmasını diledi, bununla birlikte önümüzdeki günler için bir görüşme planladık."

"Özellikle fiziksel antrenmanlar konusunda bugün bazı teknik toplantılar yapacağız. Felipe'nin tekrar zirvede dönmesi gerekiyor, önünde çaba gerektiren istikrarlı bir çalışma periyodu var fakat acelemiz olmadığını biliyor."

TurkiyeF1.Com
Sertuğ Ünal

Geri
Üst Alt